Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.02.2023, 10:03   #161 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Lyubomyr , тобі добре... Я можу побачити тільки лтє. Якщо він ну дуже енергійний. Які супроводжуючі рухи роздивлятись?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2023, 22:53   #162 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
тобі добре... Я можу побачити тільки лтє. Якщо він ну дуже енергійний. Які супроводжуючі рухи роздивлятись?
він тут в пості написав. що важливо вміти розслабляти ноги і таз коли стопи створюють зусилля.

Від себе скажу, що коли на слаломних лижах робиш сильний рух стопами, лижі з під тебе їдуть вбік і в цей момент треба все що вище ступнів (коліна, таз) тримати доволі розслабленим, щоб дати стопам бути основним драйвером закантовки. Подивися уважно як nSkier на відео починає свій заїзд, це дуже важливий момент для слалому.

На мою думку, того що тут ХХ розказує недостатньо. Він ще вміє дуже точно скоординувати всі ці рухи, все де треба розслабити а де треба там напружити (в кінці він робить таке фірмове для себе фінішне зусилля тіпінгу, що різко скорочує радіус і йде бриск снігу, а лижі стаюся якраз в таке положення, щоб закінчувати поврот вбік схилу, я це взагалі не можу викупити як робити і може ніколи і не навчуся). Я думаю він сам може не усвідомлювати, що він не може деякі момент передати, це скоріше його проф. спорт бекграунд, він якраз і спеціалізувався в слаломі.

Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
глянь перший пост цієї теми. Я там апдейтнув відосами Яковини. Вони випадково не з того двд, який йде з essentials 2006?
так, це воно. Це по суті збірка всяких класних більш рейсер-орієнтованих вправ. Ще є останній Performance Freesking, там багато цікавих більше таких його власних міркувань про лижі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2023, 23:04   #163 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Lyubomyr, але є одне але. Це все потребує дуже багато практики і трохи теорії. Інакше залишиться лише ілюзією мозкової діяльності, бо катання на лижах, це практичні(досвід тіла, а не фантазій мозку) навички. Тобто те, що є в власному досвіді, легко побачити на відео, зрозуміти та пояснити. І навпаки, чого нема... Лише фантазії на якусь тему.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2023, 23:10   #164 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Без сумнівів що так.

Це не заперечує те що я написав, а доповнює. Можна дуже все дуже детально пояснити, і все можна зрозуміти, але навчитися ти мусиш сам а це потребує багато практики. Правда, не всі практики дають однакові результати.

До речі, офтоп, але це може бути комусь цікаво. Я деколи дивлюся старий рейсінг і я бачу більше подібного до сучасного, ніж відміннсотей. Вони реально лижі карвили, і вони в них "вистрілювали":

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2023, 23:17   #165 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
В мене був скрін, де у А. Томба лижі зігнуті більше, ніж сучасні лижі у більшості любителів в повороті. Тому, здається, розумію, про що мова.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2023, 23:23   #166 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Ось це:
?? impressive - YouTube

Добавлено через 1 минуту

Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
В мене був скрін, де у А. Томба лижі зігнуті більше, ніж сучасні лижі у більшості любителів в повороті. Тому, здається, розумію, про що мова.
до речі, Томба ж був чемпом і на прямих і на параболічних лижах. Якраз перехід застав.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2023, 00:16   #167 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Можливо вплинув навіть на той перехід. У нас було два кумири: Томба- слалом, Цурбрігген-гігант.
Але то було дуже давно



Доречі, Цурбрігген розпиляв дошку сновборд, та приніс цю ідею до виробників лиж. Але ідею не зрозуміли в той момент. Через деякий час інший виробник почав виготовляти лижі з радіусом повороту. І як ми бачимо, ідея прижилась. Хтось їздив на прямих лижах і витискав радіус. А зараз люди не можуть "протиснути" лижу.
Вся інфа з док.фільму( не мої фантазії)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2023, 10:48   #168 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
В рекомендації YT попало одне з найкращих відео їзди ХХ яке я бачив:


Що є в цих поворотах, і чого немає в багатьох навіть хороших лижників, це continuous tipping -- коли кут постійно збільшується, а потім постійно зменшується. Таке вміють хороші слаломісти.

Мій знаймоий тренер каже про це : "не робих цих статичних позицій, цих фотопоз". Наступного разу як будете оцінювати когось їзду з претензією на ідеальність, дивіться на цей аспект.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2023, 10:52   #169 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
одне з найкращих відео їзди ХХ
Ідеальний
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2023, 11:04   #170 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
А це така ж бездоганна техніка рівня атлета Кубку Світу, на льоді, у трасі:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00203722 (85%)4 (15%)1 (3%)
Yesterday027222642 (58%)30 (42%)1 (1%)
Month736245083641562 (64%)876 (36%)14 (1%)