Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 08.02.2022, 19:15   #131 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Lyubomyr, бро, а накидай мені порядок вправ для впевнених прогресуючих для перехода на пмтс, будь ласка. Можна назви, можна своїми словами, я все нагуглю в ютубі. Дякую )

Я багато бачив, і навіть уявляю собі цей порядок, але ти 100% знаєшь краще )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 23:30   #132 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Racetiger SL 2017, 165cm, Dynastar Speedzone 12, 165cm. Blizzard Brahma 2018, 186cm
@Sheridan, те що ти впевнений, що маєш досвід, катаєш на швидкості, це тобі не дозволяє щось перескакувати. Скоріше навпаки, тобі треба сконцентруватися на правильному і ретельному виконанні вправ. Це супер важливо і є ключем до успіху. Коли мені на форумі після першого відео написали щось типу "я думаю, що тобі треба починати з першої книжки першої сторінки" це був удар який я не міг пережити, бо це був третій рік відколи я захотів навчитися на лижах, третій рік практики. Правда, потім прийшли тренери і таки не відіслали на першу сторінку, але я знаю як це важко. Хороші новини, що наш попередній досвід і певні здібності до лиж вони не дають можливості щось пропустити, але вони дають можливість швидко рухатись по сходинках і прогресувати далі ніж дехто зможе прогреснути за все життя.

Я б тобі радив почитати з кантування стопами. Треба привчити тіло, що коли хочеш повернути, ти маєш робити це стопою, створювати зусилля, щоб в поворотаз в тебе утворювалася буква О. Разом з тим, можеш починати вчити супер фентом, це по суті другий рівень складності просто фентома, тут челендж навчитися скользити на канті мізинця в кінці повороту. Також ця вправа передбачає вирівнювання fore-aft балансу, треба перецентруватися (включити кор, порадтися вперед, потянути ноги назад, щоб носок лижі натурально опустився вниз) і далі продовжувати закантовувати стопою. І все це балансуючи на одній нозі.

Твоя практика фентом мува має виглядати десь так:

Dropbox - Liubomyr Semkiv 02.mp4 - Simplify your life

Тільки без поштовха який я тут роблю на першому відео, це одна з цілей цієї вправи -- просто класти ногу, не штовхатися).

Це буде дуже важко. Важко тримати баланс, супер важко тримати канутер, супер важко не вставити і не штовхатися, не махати руками і ось це все. Але це твій квиток на наступні рівні -- все робити правильно, ретельно і повільно.

Відео треба зняти на відеокамеру, 3-4 поворота спереду, потім проїзд з боку, і 3-4 поворота ззаду. Показати мені, отримати фідбек і далі йти працювати. Якщо буде добре виходити, можна додавати інші супутні вправи, які будуть покращувати супер фентом.

Якщо пройдеш перший етап, то далі, н-д на другий сезон варто освоїти більше релізів: з двох ніг і якщо піде добре, то релізитися з навантаженої ноги (weighted release). Це пререквізит для осоєння всіх цих перевалювань, крутого карвінгу, їзди all-mountain на новому рівні, і т.д..

Найважче мабуть, це прийняти реальність і полюбити практику. Ну і камеру треба мати з зумом, це як дзеркало для боксерів чи танцюристів.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 23:42   #133 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Lyubomyr , дякую, друже, за стільки букв! За тиждень щось назнімаю в Гудаурі, потім в Бук

Добавлено через 7 минут

@Lyubomyr , на першому відосі ти торкаєшся кантом внутрішньої зовнішнього черевика? Це дає додаткову точку стабілізації? Це дозволяється на початку?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 23:49   #134 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Racetiger SL 2017, 165cm, Dynastar Speedzone 12, 165cm. Blizzard Brahma 2018, 186cm
Це навіть бажано інколи практикувати свідомо. Одна з варіацій фентома. Це називається в PMTS "Free foot discipline". Коли в тебе одна нога вільна, її треба привчити дисципліновано триматися десь в просторі а не болтатися і розїжатися кудась. Торкнутися до черевика, це такий спосіб це навчитися. Це також зробить тобі вузьку стійку що дасть змогу краще балансувати на одній нозі. Потім, цей скіл переноситься і на ширші ноги, буде дещо не звично, бо в повітрі нема до чого прислонитися, але це працює.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 23:54   #135 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
релізитися з навантаженої ноги (weighted release)
Це як?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 23:59   #136 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Racetiger SL 2017, 165cm, Dynastar Speedzone 12, 165cm. Blizzard Brahma 2018, 186cm
Це не міняти опорну ногу під час перекантовки, подивися повільно 0:55-0:56:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2022, 15:43   #137 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Racetiger SL 2017, 165cm, Dynastar Speedzone 12, 165cm. Blizzard Brahma 2018, 186cm
Перечитав вчора розділ про карвінг книжки Х. Харба ES2, наскільки же класна книжка. Там є шикарний маленький розділ про реліз, який дуже швидко перекидає лижника в наступний поворот і класна розкадровка. То саме перекидання, або toppling. Харб пише, що для того щоб зробити це явище найбільш інтенсивним, вся суть саме в weighted релізі. Це пояснює також чому знайомий тренер наполягає, щоб не релізили лижі зразу після прапора в GS а продовжували їхати далі. Він не знає ніби чому так, але знає що це працює і так треба.

Дивитися треба на то, як швидк тіло змінило положення між C і D.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  hharb.jpg
Переглядів: 67
Розмір:  391,5 КБ
ID:	46411  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2022, 16:34   #138 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Racetiger SL 2017, 165cm, Dynastar Speedzone 12, 165cm. Blizzard Brahma 2018, 186cm
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
нє, не еталон ніяк( сидить на попі і т.д.
коментарі до відео тоже не в тєму, реально він мене зовсім не впечатляє
Я і не говорив що еталон, мені подобається. Якби в мене був такий GS, я би був мабуть щасливий. Сидіння на попі в ньго в тих демо поворотах, на трасі він чітко демонструє, що в міє згинати носки лиж.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2022, 00:27   #139 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Flex-to-Release ❤️
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2023, 10:46   #140 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Racetiger SL 2017, 165cm, Dynastar Speedzone 12, 165cm. Blizzard Brahma 2018, 186cm
Хороша вправа. Я вчився на одній з її варіацій.

Добавлено через 4 минуты

Це вартує окремо підсвітити. Завжди хотів мати гарно знятий приклад, що відбувається, коли лижник розгинає внутрішню замість згинати щовнішню в повороті:



Що цікаво, все решта в нього є фактично. Крім одного елементу: flex to release.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today044114748 (81%)9 (15%)2 (3%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)