Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.02.2022, 22:46   #111 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Каунтер не створює A-framе, якщо мова не йде про якісь екстремальну його кількість. Каунтера достатньо трошка, головне відмінити крутний момент який створює лижа.

Ось приклад тієї позиції, про яку я казав. Я собі в голові називаю її "відкритий таз":




Анна Фенінгера робила багато CА і в неї часто так гарно нога розблокована:
https://skieveryday.net/wp-content/u...Fenninger2.jpg


Але ми вже раз про говорили, не думаю що буде щось нове. В мене поки нових аргументів принаймні нема :-)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:02   #112 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
на цій фотці Пінтуро розходження між лижами і корпусом зовсім мінімальне, а якби була фотка через 2 метри там би воно було дуже велике
в слаломі так і має бути - корпус їде майже вниз, а лижі зі сторони в сторону, і якраз посередині найбільше розходження траекторій, бо лижі приїхали поперек

але я вважаю, що корпусом спеціально не треба крутити назовні, особливо як пишуть на еффектів скіінг - "з самого початку повороту"

знаю, ти думаєш інакше)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:06   #113 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
До речі, та картинка на фото не дуже відрізняється по каунтеру на ту ж феннінгер, в неї такого можна сотнями найти. Лише плечі в іншу сторону, тахз показує туда само. Правда, раніше на пряих лижах починали каунтерити раніше, бо вони тримали баланс а лижі створювали дуже мало тиску будучи прямими. Зараз роблять щоб збільшити кут закантовки, під самими воротами.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  feninnger.jpg
Переглядів: 23
Розмір:  248,3 КБ
ID:	46410  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:09   #114 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Якщо ти думаєш, що таке положення корпусу вниз по склону досягається безплатно, то просто глянь як виглядає любительский рейсінг. Я вже колись показував ЖС, тепер покажу слалом. Якщо не робити каунтер, лижника крутить за лижами і він їде в ліс і тазом і плечима:

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:15   #115 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
та постійно як приклад каунтеру наводять фотки з траси, де лижники ухиляються від флагу
реально, цей рух зовсім не для кутів закантовки, а щоб не убитись об флаг)

на демо цього відео ти бачиш каунтер?



Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Якщо ти думаєш, що таке положення корпусу вниз по склону досягається безплатно, то просто глянь як виглядає любительский рейсінг
так там багато помилок, закручування корпусу всередину поворота тоже присутнє
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:15   #116 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Для мене ці СА і перекрут (с) до сих пір конфлікт і в башці і в реалі. Я собі поки що вирішив залишити СА для коротких і фрі, а перекрут для середніх+. До кінця сезону розберуся )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:19   #117 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Бачу каунтер. Прямо кавер фото до відео, таз опущений і це завжди передбачає трошка викручений на зовні повороту.

Але, ти не враховуєш один нюанс. Ти мабуть ніколи не їхав на лижі більше 20м радіуса, не кажучи про 30 на яких їдуть ЖС. На цьому відео на ньому слаломка!, вона створює дуже багато тиску який утримує від падіння.

Щодо спортсменів і ухилянна. Якщо поставити чарліки їм (це коли палка без флагу), вони будуть їхати точно так само.


Ось це приклад їзди взагалі без каунтера. Вони можуть збільшити кут закантовки далі лише або розвернувши і опустивши таз, або ще більше нахилившись в поворот як солдатик (Бергер вже старший, так і робить, нема в нього в же range of motion так багато):
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:22   #118 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Я собі поки що вирішив залишити СА для коротких
ну ти спеціально розвертаєш таз і корпус назовні поворота в коротких? (внутрішнє плече вперед)

чи дивишся на якусь там точку вниз по схилу і із за цього корпус направлений собі вниз, а ноги їздять туда сюда?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:26   #119 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@mansrzv, скоріше друге, але це дінаміка, ти ж розумієш
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:34   #120 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Ось це приклад їзди взагалі без каунтера. Вони можуть збільшити кут закантовки далі лише або розвернувши і опустивши таз, або ще більше нахилившись в поворот як солдатик
просто опустивши таз, розвертати не потрібно

на цьому відео з 8.00 чувак показує біля стінки

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Power Carving | - »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today017117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125114213248492647 (62%)1421 (33%)190 (4%)