Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.02.2022, 23:35   #121 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Коли просто дивишся вниз по схилу, буде як в відео з мастерс рейсінгом який я скинув. Тренера їм торочать вже роками, щоб вони тримали корпус вниз по схилу і вони все рівно їдуть в ліс, бо ними крутить. І вами би крутило так само, якщо ви не тренували спеціально утримувати каунтер. Це не так легко, як тільки ти починаєш активно і більше менш правильно кантувати або брашити (це скорочує радіус більше, ніж ви їздите карвінгом і відповідно створює більше крутного моменту) лижа створює багато крутного моменту, і щоб його відмінити/компенсувати треба активно утримувати крутити таз синхронно до повороту лижі.

До лінії падіння я особисто про це не думаю, точно не знаю, не думав про це.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:37   #122 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Бачу каунтер. Прямо кавер фото до відео, таз опущений і це завжди передбачає трошка викручений на зовні повороту.
ну не знаю тоді, я не бачу каунтер там...
тобто всі, хто може попою по снігу закластись роблять каунтер? навіть Марніц??))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:45   #123 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
просто опустивши таз, розвертати не потрібно
він не опускає, він його розтягує вбік. Це дуже оюмежений рух і його явно замало. На тому відео як в Райлі так і в Бергера вже ліміт цього руху. Ми це називаєм каунтербеленс.

Класичне кутове положення, це якраз комбінацію CA і CB але не зрозуміло яка. Кожен тренер дивиться по ситуації. Харб для того і розділив на два щоб можна було б говорити точніше.

Добавлено через 4 минуты

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
тобто всі, хто може попою по снігу закластись роблять каунтер? навіть Марніц??))
Так, навіть Марніц :-) Я серйозно. На слаломках можна в принципі на великій швидкості лягти боком, лише нахиливши все тіло + максмальна кількість CB розтягненням тазу, і при тому не впасти. На свіжому мякому і заратрченому снігу. Але щоб упустити таз в них треба розвернути його назовні тоді можна нахилитись вперед (подивись це в феніннгер, вона робила це більше за інших). Спортсмени перед флагом, особливо на плоскачах подивись в ЖС перед флагом опускають зад так, клєвок такий роблять, щоб різко скоротити радіус і це вимагає покрутити таз. За ним крутить плечі. А за плечі вже тренери часто сварять.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 23:58   #124 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL


до наступних дебатів)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 00:05   #125 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 07:22   #126 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Каунтер, це не про таз. Про плечі, в моєму сприйнятті. На могул подивіться
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 16:32   #127 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Я пояснюю від себе, здебільшого транслюючи PMTS. Тут СА це про таз, плечі вторинні. Могул взагалі інша історія, яка практично мало має спільного з їздою і тим більше з PMTS.

Харб сам, на мою думку, любить дещо перегинати з канутером в останні роки при аналізі рейсінгу. В відео 2004-року він інструктував взагалі їхати карвінг за лижами, без каунтеру. В книжці через два роки вже писав, що це дуже тонка лінія їхати за лижами і її легко перейти і бути закрученим (на мою думку це якраз десь як їздить багато інструкторів, той же Марніц). І тут я погоджуюся, особливо це в рейсінгу актуально і що для мене несподівано -- в GS. А далі стало ще більше уділятися йому уваги. В PMTS CA приділяють так багато уваги, бо по суті це школа коротких поворотів, а в brushed/streered (і слаломному!) варіанті закручує дуже сильно, це основна проблема десь 90% всіх хто починає практикувати, і це реально складно, в Томаса н-д з цим все погано, він ніколи не поїде як Райлі з таким CA. Також, СА реально допомагає тримати баланс, а в PMTS більшість всього робиться дуже точно і на малих швидкостях, що дуже челенджить баланс.

Добавлено через 30 минут

Ось цей дядя тут розказує наочно про CА. Він колись давно приходив на форум PMTS розпитував щось, просив поясити, потім десь пропав. Тут є ще один аргумент про який я сам забув, це те що називають також strong/stacked position.



В іншому відео про канутер він ще називає цю комбінацію (закручений таз, прямі плечі) -- технікою кубку світу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 17:55   #128 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
@Lyubomyr,
цей тріггер бой слабий на мою думку, попадались і інші його відео
я би не рекомендував його дивитись взагалі(
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 18:04   #129 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Він сам каряво їздить доволі, його син вже в цьому році гарно став їздити.
Він далеко не сильний якийсь коуч, але загалом досить компетентний. Деякі його відео доволі доступні, зокрема це. Хоча і далеко не виключні.

ось тут його син малий гарно став їхати гігнат, мені подобаєтся:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2022, 18:11   #130 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
нє, не еталон ніяк( сидить на попі і т.д.
коментарі до відео тоже не в тєму, реально він мене зовсім не впечатляє
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00545 (63%)3 (38%)6 (5%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)