Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.02.2022, 13:24   #101 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Мабуть варто в нього уточнити.
ти знаєш, що робити ))) відповість, дай знати
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 19:06   #102 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
До речі, то як він зараз каже про початок "press on uphill ski" це щось нове в нього ніби. По PMTS ми переносим вагу на LTE і розслабляєм опорну ногу. Тут він каже тиснути на внутрішню і розслабляти ногу. В мене питання, як тиснути, балансуючи на канті чи просто тиснути? Якщо просто, то буде точно плуг, це вже мільйони людей довели. Якщо тиснути на канті мізинця (LTE) то як за сильно і з якою метою, щоб встати чи щоб не впасти вниз. Якщо не впасти, тоді це просто перенесення ваги, якщо це вставання на канті мізинця, то це мало б бути дуже важко і видно. Мабуть варто в нього уточнити.
Що таке LTE?
ІМХО, добавляння тиску на внутрішню додатково до розслабляння зовнішньої додалося для швидшого перенесення ваги на внутрішню\майбутню зовнішню.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 19:17   #103 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@nep4uk, LTE то кант мізинця (little toe edge).

Добавлено через 3 минуты

На 2:14 переденього відео не було цього пункту.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 19:45   #104 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Lyubomyr, я нарешті подивися і послухав. Всьо чьотко. Він давить внутрішній кант, щоб підняти центр мас + згинає bte, щоб центр не пішов в гору. LTE там давити нема сенсу, крім варіантів зменшити дугу. Ніхто про це раніше не казав, але я це десь бачив та чув біля Харба. Та і сам подумай - скорочення зовнішньої = + вага на внутрішній. Якщо давити lte, то транзішн прийде швидше і не буде таким низьким і гарантовано буде early edging. Теоретично )))

Що мене здивувало, це правий поворот в кінці розбору польотів. Там нема lte зовсім (ну я не бачу). Афрейм і ноль ваги на внутрішній
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 20:16   #105 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Що мене здивувало, це правий поворот в кінці розбору польотів. Там нема lte зовсім (ну я не бачу). Афрейм і ноль ваги на внутрішній
Яке відео і яка секунда?

Добавлено через 11 минут

В старішому відео на 3:49 щось, що може бути схоже на A-frame. Але це просто достатньо сильно навантажилася внутрпішня нога, так буває. Я в своїй їзді намагаюся навчитися не їхати так, але є давня звичка тримати ту ногу як запасну щоб в разі риву канта на зовнішній себе підтстрахувати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 20:23   #106 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Яке відео і яка секунда?
нове. 02:39
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 20:43   #107 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Просто троха недокантована, доволі часта картина. Треба дуже активно кантувати щоб вона була так красиво. Але існує якась така позиція, коли стає зручно кантувати внутрішню, але я ще не розібрався з цим.

Це якось повязано з каунтером, коліно рухається назовні від лінії стопа-таз за рахунок ротації стегнової кістки (femur) і коли таз розвернутий назовні стає відносно легко "покласти коліно на схил", що так люблять вимагати тренери. Уяви, що ти хочеш подивитися на свою підошву, просто стоячи собі. Для цього ти піднімаєш ногу і відводиш коліно назовні а стопу піднімаєш веерх. І це робити доволі зручно, а от коли ти кантуєш без каунтера то ти не можеш відвести так коліно, цей рух просто заблокований. Тому всі хто навіть пропагагує їзду без каунтера і розвертають сильно плечі в поворот і крутять плечима, вони все рівно розвертають таз назовні, інакше вони не можуть кантувати ефективно.

До речі, це якраз питання з області біомеханіки.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 20:54   #108 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Ти юзаєш термін каунтер замість СА (counteracting) чи це шось інше? Підозрюю, що інше і я заплутався )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 21:09   #109 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Так, СА я зазвичай називаю просто "каунтер".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2022, 22:27   #110 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Це якось повязано з каунтером, коліно рухається назовні від лінії стопа-таз за рахунок ротації стегнової кістки (femur)
з цим згоден


Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
коли таз розвернутий назовні стає відносно легко "покласти коліно на схил"
а з цим ні)
все навпаки - винтове положення тіла якраз і є частою причиною А-фрейму (ікса, недокантованої внутрішньої)

можна провести експеримент на підлозі:
стаємо з невеличкою розножкою (внутрішня трошки спереду) і просто крутимо тазом спочатку в одну сторону (таз назовні повороту, винтове положення, СА), потім в іншу - ротація тазу всередину повороту
і спостерігаємо на які ребра (канти) стають наші стопи при цих розворотах

і картинка з класики лиж: винтове положення = А-фрейм
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Жубер.jpg
Переглядів: 15
Розмір:  349,4 КБ
ID:	46409  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Power Carving | - »



Тут присутні: 2 (учасників - 1 , гостей - 1)
Lyubomyr

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94874357245632689 (62%)1475 (34%)190 (4%)