Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 21.11.2021, 13:38   #81 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Racetiger SL 2017, 165cm, Dynastar Speedzone 12, 165cm. Blizzard Brahma 2018, 186cm
може варто спробувати присідання і станову, якщо точно нема корінцевого синдрому (невролог ставить такий діагноз) і біль неспицефічна.

загалом щодо тренування в контексті pmts. перший етап в навчанні по суті передбачає суттєво збавити швидкість і навчитися правильного виконання окремих рухів, для більшості людей це не менше ніж два сезони. На цьому етапі і на цих швидкостях особливо сили не треба, але якщо цей етап буде пройдений, то далі сила знадобиться а щоб її здобути треба ще з 6 місяців занять, тому варто почати трохи раніше.Д

о речі, не знаю чи десь писав вже тут, але на першому етапі карвити навіть не варто, треба навчитися що Харб називає brushed carving, саме це дозволяє практикувати експертні рухи на малій швидкості.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.11.2021, 20:06   #82 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Racetiger SL 2017, 165cm, Dynastar Speedzone 12, 165cm. Blizzard Brahma 2018, 186cm
Ось це син чувака, який розвиває той сайт effectiveskier.com



Добавлено через 1 минуту

З того що я пригадую, він був не дуже успішним малим рейсером і тоді його тато залучив Heluva і вони кілька років вчилися з початку по PMTS.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2021, 22:27   #83 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Racetiger SL 2017, 165cm, Dynastar Speedzone 12, 165cm. Blizzard Brahma 2018, 186cm
Я тут ще подивився кілька сторінок, попердніх де було щось про спину.
Ті картинки, які посив Andy, вони таки важливі. Ми справді не повинні згинати вбік спину. СB/CA (ангуляція) має створюватися в тазі, тоді сам хребет і навколишні паравертебральні мязи залишатимуться прямими і статичними.

В мене в самого в спині є такий баг, що якщо я пробую зігнути спину вбік і особливо якщо при тому троха навантажити, то в мене виникає болючий різкий простріл які потім раз разом виникає. Три роки тому я навіть відпускав групу з якою ми катались в Антон Скі Скул через біль, двічі за тиждень.

З того часу, десь на кемпі в Харба я навчився робити CB правильно і загалом знаючи що в мене погана спина я собі не дозволяю більше експерементувати зі згинанням. Спина взагалі любить бути максимально статичною в нейтральному положенні, особливо коли молодість пройшла.

В PMTS Харба я ніколи не бачив, щоб це все було для спини придумано, лише для цілей перформенсу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2021, 12:41   #84 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
прочитав усю тему , всім велике дякую за букви і картиночки . Тохи щось прояснилось , трохи не дуже , бо старий і важко вчитись в неті , хочу на схилі з тренером .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2021, 12:46   #85 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@jurabike, в Україні нема таких тренерів )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2021, 13:12   #86 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: на форумі
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
@Sheridan, як це нема? а розрекламована букошкола?!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2021, 13:22   #87 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@sasha, шуткуєш? Це два різні напрямки викладання і елементів.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Mik
Старий 10.12.2021, 19:26   #88 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Сьогодні на Буці почався перший Харбаріум Нашого Форуму. Ну як почався ))) Нікого з тренерів не було, ми сами з Баркасом та Юрайя спробували, що це та навіщо. Зрозуміло, що ніхто не робив ніякі вправи повільно, бо вcі літали шо дурні. Але скажу за себе.

Фантом мув чудова штука. Він добавляє якусь стабільність після перекантовки, якщо ти робиш його правильно. Спочатку я забув, що його треба робити з мізинця, робив коліном і піймав діскомфорт, бо фантом заважав вчасно переносити вагу на зовнішню. Аж засмутився ))) Але! Якщо піймати ці наносекунди переносу ваги мізинець внутрішньої/великий палець зовнішньої то все стає набагато краще! А low transition це афігенна штука! По-перше, це не так тяжко, як здавалося. По-друге, перекантовка стає швидшою разів в 100, бо ти не тратиш час на вертикальну роботу. По-третє, лижі більше не стріляють, бо ти від них не відштовхуєшся, щоб встати. Просто вогонь!!!

Цей день був чудовим. Завтра приїдуть тренери Mik та Korben Dallas і все стане ще краще. Всім чудового та нового сезону. Я про технику катання, якщо що
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.12.2021, 19:08   #89 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Красавчік ❤️
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.12.2021, 12:02   #90 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Напишу о первых шагах в Харбариуме.

1. Low transition это просто и почти не напрягает. Кайф бешеный! Лыжи перестают стрелять и разгоняют меньше. Перекантовка стала скорее раза в три. Плавность (если получилось) просто кайфовая. На третий день попробовал вертикальную работу в средних - чуть нафиг не улетел в ёлки. Разбрасывает, атас. Отвык за два дня )))

2. LTE и остальные пальцы. С этим сложнее. Поймать момент, когда мизинец уже всё сделал и пора срочно ехать на большом пальце внешней, ловится не всегда. Но если ловится, то кайф. С этим ещё будем ковыряться

3. СА (контрактинг) сука необьясним пока. В коротких с ним всё ясно. В средних сепарация плюс СА не могу определить степень. Мик сказал, что СА это только про плечи. Чуток поспорили, бо Харб его делает корпусом. Особенно Tuck Turns показательны.

4. Собирая в кучу все нововведения в технику, могу сделать один вывод. Качать эти скилы на ходах у меня не хватает процессора. Слишком много одновременно всего нужно делать и я не успеваю и путаюсь. А вывод следующий: каждый элемент нужно качать на медленных тренях. В идеале свалить в будни на Бук самому и тренить с утра по 2-3 часа, подглядывая в видосы харба. Было бы неплохо, чтоб кто-то снимал, но тут хз пока

5. Курсы. Три месяца уже думаем, куда пойти. Определенности нет. Букостиль красиво, но low transition прикольнее. Валера едет круто, но Хиршер круче. В этом году Марниц поехал сильно ниже. Есть надежда, что тоже полез в Харба. Спрошу инструкторов скоро, может для особо одаренных можно будет взять индивидуалку у того, кто в теме из категории А

Пока всё. Явно чот забыл бггг
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)