Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.11.2023, 15:41   #311 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Sheridan , та я знаю, що вміє)) але важко йому то дається))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2023, 15:50   #312 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Korben Dallas , буде повільніше писати. І менше. Може тоді люди нарешті зрозуміють, про що діспути )

Бук стріляє вже три дні, уіііі!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2023, 16:42   #313 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Ну полазь в нього на сторінці, подивись інши схили. Бро, він просто вміє )

Додано через 29 секунд
та я не проте, звісно чувак вміє
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2023, 17:00   #314 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Barkas, певен, що вміє краще за мене, який перше укрслово сказав в вересні 2021 року. Дякуючи Яніну )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.11.2023, 13:42   #315 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для merry_candy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: из эмиграции
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@Lyubomyr, Діана схожа на тебе )
Це дурниця, що Харб (шановний) у коментах написав, що різниця в радіусі лиж. Різниця в тому, що він використовує опору на гірськолижну палицю, а Діана – ні. Тому вона трохи повзком їде, завжди.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.11.2023, 15:31   #316 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@merry_candy, ви йому там відповіли? ) і шо він? )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.11.2023, 22:54   #317 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для merry_candy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: из эмиграции
@Sheridan,
Ні, йому не відповідала. Боюся, що образиться) Я дідусю Харольда поважаю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2023, 12:01   #318 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
https://www.facebook.com/search/top?q=harald%20harb

Gut gives the World Cup women a Master Class in GS racing. Gut judged the course and the snow perfectly. While others were trying to get their edges above the gate to hold, she didn't look for early pressure. This approach gives her a shorter tighter arc and more energy for the release. She set up her skis and angles to be increased from the apex to the bottom of the turn under the gate. While others were straightening the outside leg and dumping the hip, Gut kept increasing tipping angles and arcing amazing turns. She never chattered the skis or bounced off the line. Impressive!

Поки ведмедик не зробив собі новий акаунт, і ми маємо трохи часу , я маю питання до розумних людей , в ідеалі спортсменів гірськолижників, бо я заплутався з цим текстом.
Кому ліньки читати оригінал

Вчора Лара гут порвала всіх на ганчірки, а Харб прокоментував, чому так сталось.
З його тексту у мене виходить так, що всі їхали "як треба" - з раннім апексом, а Лара Гут поїхала з пізнім, не так , як вчать з дитинства, і тому всіх порвала.
Типу робила максимальні кути вже після ворот(це стисло моя шариківська версія )

Що прикольно, це те, як у автомобілістів.
Байкери, що скажете?
"С точки зрения управления автомобилем важна разница между ранним и поздним апексом. При прохождении поворота по траектории с ранним апексом скорость на входе в поворот будет выше, а проходимый путь короче, но для того, чтобы уложиться в поворот и не вылететь на выходе, придется сильнее оттормозиться и активнее доворачивать руль после апекса, а также выходить из поворота более медленно и по более широкой траектории. В случае с поздним апексом все ровно наоборот: на входе дуга будет шире, а скорость перед апексом ниже, зато на выходе, после апекса, будет проще вписаться в поворот и, используя всю его ширину, выйти из него на большей скорости. Поскольку именно быстрый и контролируемый выход из поворота важен для успешного прохождения трассы, более правильным считается поздний апекс. Ранний апекс же часто считается ошибкой, так как заставляет доворачивать руль в повороте, рискуя стабильностью автомобиля и теряя скорость. Более правильным и безопасным является такое прохождение, когда после апекса водитель начинает распрямлять траекторию."

Ну, то може виходить, що так воно і треба їздити?
Тоді стара провокація від @Korben Dallas таки мала сенс?

Бляха, гугл взагалі не має українського контенту?
Коли я зовсім трохи пробував катати по трасі, то орієнтувався на таке

"если поворот недостаточно короток и основная часть его происходит после линии падения, то спрямление только навредит, этим спрямлением усугубляешь опоздание с каждым поворотом. Получается, предыдущий поворот закончил очень поздно, едешь почти поперек склона и при этом прешь на флаг, чтобы следующий поворот сделать еще позже... Другое дело - начал активно кантовать и загружать лыжи за 3 м до флага, подходя к нему, уже направил лыжи почти в сторону следующего, пройдя флаг, вскоре закончил поворот и поехал почти по прямой, СПРЯМЛЯЯ, по диагонали, а не поперек, к следующей точке начала активной фазы поворота. Надо понимать, что хоть спрямленная, хоть круглая траектория (а степень спрямления зависит от мастерства) должна быть РАННЕЙ. Показатель здесь - то, куда направлены лыжи в момент прохождения флага. Они должны смотреть почти в сторону следующего флага. Второй момент - начало активной работы по траектории.
Чем бОльшую часть поворота удастся выполнить до линии падения, "отталкиваясь от склона вперед", тем большее ускорение получишь и тем меньше потеряешь после флага, в том числе, из-за неконтролируемого сноса. Важно здесь с точки зрения механики то, что до линии падения ц.б. сила и составляющая силы тяжести частично взаимно вычитаются, а после - складываются, и поэтому после лыжи удержать сложнее. Значит, поворот и максимум ц.б. силы, соответственно, лучше переместить по траектории вверх. Пусть там, в первой половине дуги, они борются друг с другом, а не с тобой и твоими кантами, как это происходит после флага."
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  al-1.png
Переглядів: 21
Розмір:  42,1 КБ
ID:	47205  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2023, 12:34   #319 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
То була не провокація, а істина))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2023, 13:14   #320 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Тут зараз питання не таке, як в тебе тоді було.
Ти питав "де гірськолижник відчуває найбільше навантаження"
Я написав "де зробить, там і відчує".
Тут питання - а де його треба робити, щоб отримати ідеальну траєкторію?
Я писав - залежить від мети і крутизни схилу. Спортсмени -щоб швидше, такі пацики, як ми - щоб не прискорювало і не запускало у космос
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000022 (76%)7 (24%)6 (8%)
Yesterday039935053 (54%)46 (46%)1 (1%)
Month627238750991412 (59%)931 (39%)45 (2%)