Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.04.2024, 11:58   #581 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Я мав на увазі форму та довжину лиж.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2024, 01:12   #582 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Я взагалі маю сумнів, що термін "класика" взагалі існує в експертних дискусіях про лижі. Я мабуть це чув лише ту на форумі.
ці два фільма про класіку сугубо КАРВІНГОВИХ лиж, та техніку перехода на лижі с гіометріею!
методика, опис, та технични моменти самі здорові для сучасних лиж!
единий відмінник це новітні лижи яки ці моменти з технікой підносят на більш досконалий рівень..
але це потужна база, де є все - і Томас, з його раннім переносом, і Харб з фантоном та Гушман з російским "комуніті" і все з чого ростуть всі ці суперечки.. ))
я рахую якшо хтось пропустить ці два фільма, та не зробить висновки.. то ніколи не стане добрим та здоровим лижником..
кожне речення та висновки не споплюжени грошима, инстаграмом, та гребаним Кубком Світу, який зкалічив сотні тісяч довбнів, яки дивились, вже колоровий тоді, долбаний телевізор

Додано через 13 хвилин

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Класне демо. Хто знає як таке робиться?
там дуже не помітна вертикальна робота вверх..
але ще білше не помітна з того ракурса сагітальна робота, це коли в перший половині повороту лижи більше підтягуються під себе ( тиск на язики бот)
а в другий виштовкуються від себе (тиск на зад голенища бота)
цими рухами лижам дозволяеться більш амплітудно прокатувати лижі по радіусу плавно та хорошей геометріею пів кола
десь так бачу.. але більше відчуваю таке катання
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2024, 09:04   #583 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@igrus,
Я трохи заплутався. Можеш пояснити, про класику карвінгових лиж? Для мене класика, це слаломка 2,05 без натяків (видимих) на боковий виріз.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2024, 10:50   #584 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
я певно дві години не то дивився..))
Я рахую, шо це фільми про перехід якраз з прямої лижі до начала карвінговой, це перші лижі з боковим вирізом, недосконалі звісно, як сучасні, але вже зі свою технікою облегшення катанні, чуть пізніше вже зявляться по радиусам, длинам та таліям розбіжності, для широкої масси нових, не дуже спортивних споживачів, масс на яких будут косити бабло..
цей фільм про народження дитини, яка поки шо здорова та незаймана, ті прості уроки до ВЛАСНОГО СТИЛЮ, ТА ЗАДОВОЛЕННЯ від лиж, шо треба для перших кроків таки і в сучасних лижах теж..
А потім вже виростають з дитинства такі монстри як Харб, Томас, Гушман, та всі.. та я з тобою..
Але суть ціеї всеі бородьби, це власний досвід та індивідуальність.. яка приносить задоволення та щастя коли ти на снігу..
для когось це дуже вдалий бизнес, хоча навчити то теж дуже не легко, добре здолати лижами та технікою це не є показник того, що ти здатен теж саме дати комусь, тут треба навчитись як вчити, а не як їздити, тому не завжди виходить з учнем то, що виходить в тебе
Але хто хоче з чогось почати, раджу уважно подивитись ті перші кроки здорової дитини в ціх фільмах, в потім вже розглядати монстрів яки викачують з тебе час та гроші..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2024, 13:25   #585 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Поки ми тут дискутуємо над єдино "правільним" та досконалим вченням сонцесяйного Харба, він щось там пописує у своєму ФБ, який ви, звісно, не читаєте, бо єта другоє

Harald Harb - I support the US university and college...

Цікаво, як скоро ми побачимо про розіпятого хлопчика у трусіках, або про дамбіть бамбас, а може і про звєрства ЗСУ? Чи це різне? А от москалі так не вважають, бо співають те саме.
Дивно, він ніби то проти Трампа виступав. Як цей компот не бурлить у його голові?
Саме тому я писав "дідусь Харб", бо починаючи з якогось віку, в когось болять копитця(як у мене), а хтось вочевидь впада у маразм...
Якщо хтось хоче йому щось написати, то слово ГОВНО пишеться через літеру О, що кацапською, що українською, все одно він побачить це як SHIT, але декому буде приємно
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  435322413_1268819830763159_1625683407212573504_n.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  688,1 КБ
ID:	47551  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  437667684_1472361840090758_5169523218923892031_n.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  297,4 КБ
ID:	47552  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2024, 00:32   #586 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
> Саме тому я писав "дідусь Харб", бо починаючи з якогось віку, в когось болять копитця(як у мене), а хтось вочевидь впада у маразм...


Ти писав «дід» бо ти зневажаєш Харба за старість і слабо розумієш гірські лижі.

А Харб завжди був на таких позиціях, він насе і за вивід з вʼєтнаму колись протестував будучи студентом.

Давайте залишим цю гілку без його фейсбуку, будь ласка.

Добавлено через 1 час 9 минут

Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар

там дуже не помітна вертикальна робота вверх..
але ще білше не помітна з того ракурса сагітальна робота, це коли в перший половині повороту лижи більше підтягуються під себе ( тиск на язики бот)
а в другий виштовкуються від себе (тиск на зад голенища бота)
цими рухами лижам дозволяеться більш амплітудно прокатувати лижі по радіусу плавно та хорошей геометріею пів кола
десь так бачу.. але більше відчуваю таке катання
Споава в тому, що тут 100% нема вертикальної роботи вверх і взагалі її ніде нема в Харба ні в будь кого хто навчився цього аспекту. Ти просто втрачаєш навик розгинати ноги, він стає неприроднім, незручним і заважає всьому решта і тому ти його більше не робиш. Як і нема в багатьох класних лижників корейців, японців. Будь який поворот ми закінчуєм згинанням ніг. Від того і цей ефект який багато хто називає прокаткою. Просто чим більше згинаються коліна, тим менше лижам нічого більше не заважає продовжити рух по їх траекторії. Навіть на сантиметр зігнути коліна це вже flex-to-release. Для таких базових поворотів більше згинати ноги і не треба, лише дарма спалиш ресурс ніг.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2024, 10:41   #587 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
розгинати ноги - то не про разгрузку в її науковому значенні, це дуже іньше та в цьому треба навчитись розбиратись..
твої ствердження просто не мають ґрунтовності з точки зору більш професійного бачення методік та терминів по спорту. на то є заклади учбові, кафедри, лекції то знання..
'вставати' - не є науковий та методичний термін..
И то не є "розгрузка" в її широкому аспекті значення як терміна методичного..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2024, 10:45   #588 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Випадково вперше за 2 місяці прочитав попередній комент. Навіщо я це зробив, га?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2024, 10:54   #589 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
flex-to-release
я розумію, що ми в темі Харба..
але ці терміни та дуже багато других використовує тільки він, я не проти.. але не хочу, щоб мене таким навантажували, бо мені воні тільки заважають сприймати дійсність ))
а коли зорові діі ставлять під сумнів науковим.. то тільки в церквах це можливо.. тоді виникає бажання до противаги таким обьеднанням..
просто є церкви а є заклади освіти.. цеж просто
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2024, 11:07   #590 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@igrus, лови, не Харб)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Power Carving | - »



Тут присутні: 7 (учасників - 0 , гостей - 7)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month123293737169602385 (64%)1208 (32%)140 (4%)