Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.05.2024, 19:45   #741 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Смішно, бо не можу залити пару скрінів. Але то не важливо
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2024, 19:47   #742 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Не провокуй краще)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2024, 19:57   #743 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Бля бри ви ахуєнні обоє. З чого ви вирішили повоювати, я так і не зрозумів (читав уважно, але я тупий напевно).

Дуже дивна весна у нас на форумі... Дуже...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2024, 20:04   #744 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@mansrzv, ну ти, земеля, реально, дивний. Я тобі нічого погано не зробив. А ще є різниця в рості, та не тільки. Нахера ці всі висери, чесно? Ти з чимось не згідний.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2024, 22:34   #745 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Я от почитав і наче зрозумів про що пише Мік. Як я поняв, мова йде про скорочення внутрішньої ноги коли ми піднімаємо зовнішню частину тазу. Я це вважаю просто побічним ефектом. Так чи інакше, цього не вистачить і далі всерівно доведеться згинати ногу. Я не думаю, що це напряму якось стосується того що називають ангуляцією. Але в цій темі не все так однозначно, я тут не почуваюсь впевнено в тому що я про це думаю все.

То як визначає ангуляцію Марніц загалом правильно, але про кількість ангуляції не можу погодитись. Все залежить від багатьох факторів — снігу, радіусу лиж, швидкості, пропорцій тіла, уклону. Якщо сильно звузити всі ці змінні то можна і давати такі поради, але в цілому це не універсальне і неповне бачення. Ангуляція — це в першу чергу технічний інструмент для керування балансом. Наряду зі швидкістю і радіусом лиж. Але є і інші аспекти. Це складніша тема ніж може здаватися.

Добавлено через 5 минут

Ось ця його тема з сильною позицією має сенс. Якщо перегнути з цим ділом на великій швидкості , то буде викидати за борт. Тому треба вміти для своїх пропорцій тіла знаходити комфортну позицію. Але деколи навпаки швидкості не достатньо, а треба зробити різкий поворот, тоді нема шо переживати за зовнішні сили а треба допомогти балансу, тоді треба робити багато. На ЖС лижах це взагалі дуже все актуально, а в трасі ще більше актуально.

Добавлено через 2 минуты

Якщо говорити на мові тренера Лагранджа, то ця система рівнянь має багато змінних і багато розвʼязків ))

Добавлено через 3 минуты

І навіть слаба позиція не така слаба, якщо зовнішня сила тисне нас ззаду, в спину, що ми яасто бачимо в ЖС рейсерів під воротами, коли лижі їдуть вбік а тіло дивиться вниз. Наша спина може тримати сильно більше ніж коли тисне збоку.

Це складніша тема ніж може здаватися.

Добавлено через 1 час 29 минут

@Sheridan ,

Я якось лише зараз побачив, що в першому пості ти виклав переклади Антона всіх трьох основних відео до essentials of skiing. Вау, це якісні переклади з озвучкою. Я думав це неангломовнтм недоступно. Можна нічого і не писати від себе, Харб все основне показав в цих фільмах.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2024, 22:49   #746 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Lyubomyr, я підйом внутрішньої частини тазу вважаю не побічним ефектом, а головним. Але час вкаже, чи я правий, чи помиляюся.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2024, 23:21   #747 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Ну, я не про підйом, а «скорочення ноги» казав.

Добавлено через 8 минут

Та й сам рух га мою думку є не є супер критичним. З ним краще, але без нього багато хороших лижників їздять. Основним має бути скорочення бокових мʼязів тулуба.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.06.2024, 23:03   #748 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Brush ❤️
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.06.2024, 09:46   #749 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Красотка Facebook
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.06.2024, 07:34   #750 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Вже було. Тре буде перед сезоном не забути глянути
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000022 (76%)7 (24%)6 (8%)
Yesterday035315958 (76%)18 (24%)1 (1%)
Month627234149081417 (60%)903 (38%)45 (2%)