Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 09.02.2021, 22:25   #2281 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
А тоді да, я про це теж казав, що він закручується.

Добавлено через 2 минуты

Але, треба зауважити, це йому нічого хорошого не дає. Кути закантовки все рівно не достатні для GS повороту, хіба може це таке фанове катання просто в нього.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2021, 23:01   #2282 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від SergeyS12 Переглянути коментар
...с эпическим кадрами про "свал таза" и отклячивание жопы в поворот... Прямо смотришь и толи слезы слезы с кулак наворачиваются, толи гневно трезубец в руках сжать хочется и пойти громить поборников углового положения.
З даного речення складається враження, що Ви утотожнюєте "свал таза" / «отклячивание жопы» з кутовим положенням.
Я б сказав, що «отклячивание жопы в поворот» можливе лише при кутовому положенні, але кутове положення може бути й без цього.
Чи вважаєте Ви, що «свал таза», чи кутове положення є чимось негативним в карвінгу?
Питання без всякого підтексту, суто для свого розуміння, бо я маю свою т.з. щодо цього.

Добавлено через 11 минут

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
...Но и атлеты в свободном катании творят красоту
Таки так. І це при тому, що атлети на цих відео навіть не намагаються їхати гарно. В них інші цілі, на відміну від демонстраторів.
Тому мені більше імпонує естетика і прагматизм в їзді атлетів.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2021, 23:02   #2283 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
навіть не намагаються їхати гарно
Я не эту красоту имел в виду. Я именно о технике )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2021, 00:15   #2284 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Марсель, сцуко, у нас в Кашпировских получил бы по полной за заднюю стойку ахххахха )))
Це точно. Як на мене, це тому, що багато хто однаково інтерпретує задню стійку і низьку стійку/посадку. В Марселя і компанії часто можна спостерігати саме низьку посадку. І в цьому немає нічого негативного ні для їзди по трасі, ні для звичайного карвінгу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2021, 02:07   #2285 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
А тоді да, я про це теж казав, що він закручується.

Добавлено через 2 минуты

Але, треба зауважити, це йому нічого хорошого не дає. Кути закантовки все рівно не достатні для GS повороту, хіба може це таке фанове катання просто в нього.
Поймите это!
Это не гс или сл, фис или карв..
Это танец!
Изящный соло танец под скрип снега на пустом отменном склоне..

Добавлено через 1 час 5 минут

Вообще, когда человеку хорошо и он рад жизни в Горах он танцует 😇
Может это и есть смысл катания на горных лыжах?
А не ложить колено на снег и биться телом о палки.. )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2021, 06:33   #2286 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для SergeyS12
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Nsk

Снаряга: прокатные :)
Вот, с начала ролика до 0:27 - тоже неслабо "перекручивает" внутрь поворота:


лично мое мнение - как выше уже упоминал @SergAnt у данных лыжников контроль, координация и скорости достигнуты такие что лыжник исполняя поворот настолько чувствует границы баланса что может варировать отклонения не только наружу поворота но и внутрь - т.к. лыжи все равно при этом его "удержат".

Но лично я с этого обучение/освоение бы не начинал - без закатанного навыка поддерживать равновесное состояние отклонением наружу поворота, данный путь приведет к неконтролируемым завалам внутрь с которыми бороться будет просто нечем так как нет наработанного навыка компенсирующих движений в обратном направлении.

Добавлено через 18 минут

Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Чи вважаєте Ви, що «свал таза», чи кутове положення є чимось негативним в карвінгу?
Нет не считаю что это негативно - считаю что позитивно, с той точки зрения что переносить ЦМТ внутрь поворота - нужно, а это один из вариантов переноса ЦМТ.
Сарказм в моем высказывании был направлен на другое, учитывая предысторию общения - речь шла о "войне подходов" что лучше - использовать УП в технике катания или ориентироваться на последние демонстрационные образцы техники где УП не применяется (якобы ?).

Свал таза - это крайнее утрированное глубокое "угловое положение" которое в крайних особо амплитудных исполнениях можно назвать "винто-угловым" положением. Современная техника говорит что так делать не надо.
Стоит так же сказать что на базе такого движения бедрами внутрь поворота например строится целая "ветка" горнолыжной техники:


т.н. "hip dumping"

я кстати в свое время это освоил и это сильно помогло мне стабилизировать катание.

Но к "повортам от стоп" данная техника отношения не имеет - зато имеет очень классный бонус - людьми которе не понимают что такое "поворот от стоп" - осваивается достаточно легко т.к. человеку можно просто обьяснить что нужно опираясь на лыжи закнуться буквой зю...

Кстати, вот статья из прекрастного источника о котором рассказал @Lyubomyr
Hip dump

Востаннє редагував SergeyS12: 10.02.2021 о 08:09.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2021, 09:08   #2287 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Когда ты приехал с очередной недели лыж и у тебя крепотура голени (боковая-задняя часть) и бедра (где-то внутри и тоже основа в боку), то это толкает на необычность поездки и проделанной работы!
Кстати не болит ничего при ходбе, только в режиме покоя..
Необычность и новых ощущений всем
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2021, 10:22   #2288 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Поймите это!
Это не гс или сл, фис или карв..
Это танец!
Изящный соло танец под скрип снега на пустом отменном склоне..
Я розумію і підтримую ідею танцю на лижах!

І в тім я дивлюся завжди в першу чергу на траекторію лиж, слід який вони залишають. Якщо радіус короткий і він ще надалі скорочується ближче до кінця повороту, тоді це вже рівень і можна дивитися на інші елементи, верх тіла, повороти і т.д.
Це на мою думку найкрасивіше, найскладніше і найбільш фанове, що є в гірських лижах. Якщо цього нема, то це park-and-ride катання і це мені не цікаво.

Добавлено через 9 минут

Судячи по настрою тих роліків, музиці, суть показати не танець на лижах, а що йому кайфово. Це мені подобається, я не оцінюю і не критикую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2021, 10:54   #2289 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Lyubomyr ,не то пальто?)

Patrick B?tz - W H I T E G U Y ????? . St. Anton am... | Facebook
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2021, 11:27   #2290 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
,не то пальто?)
В цих поворотах естетика дещо інша. Фану не менше! І найкраще це роблять Пол і Райлі. Король мабуть таки Райлі. Цей Патрік Бац тут вже став краще їхати, я його давно бачив, схоже він зрозумів, що вставання вверх це тупіковий напрям.


Щодо карвінгу у вільному катанні. Ось це топ рівень:


щоб так їхати, треба не лише мати відмінний баланс, розтяжку, силу, але головне це мати навик збільшувати прогресивно кут закантовки. Не зробити кут і їхати далі (це park and ride), а постійно збільшувати. Тоді буде така форма дуги -- в апексі максимально короткий, гострий поворот але без зриву кантів. Якщо реліз зробити троха пізніше, то буде форма перевернутої коми (в кінці лижник поїде більше так поперек схилу а не по діагоналі). Якщо робити вчасно (як на відео), то буде ідеальний рейсерський direct line -- коли атлет їде прямо на ворота, створює кути (поки без тертя), біля них на лінії падіння створює максимальні кути і вчасно відпускає, без тертя під воротами.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 5 (учасників - 0 , гостей - 5)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000014 (58%)9 (38%)1 (4%)
Yesterday008011845 (56%)33 (41%)2 (3%)
Month1138276266861721 (62%)987 (36%)60 (2%)