Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Barkas
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 12.01.2022, 23:14   #371 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
просто розслабляючи зовнішню в кінці поворота, не виходить опинитись в такому положенні
Йому це треба там, бо інакше в нього не вистачить часу перекантувати. Навіщо його витрачати на вставання. Ну і на скріншоті він нічого не важить - це перекантовка

Треба буде подивитися на сліди від лиж. У себе ))) Я впевнений, що лоу транзішн достатньо, щоб сліди не змазало, т е вихід на п'ятках.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2022, 00:26   #372 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Релізи дуже фаново робити в all mountain катанні, на крутяках. Якщо різко відпустити повністю, то буде момент коли тіло летить вниз в невагомості. В 2-й книжці Харба він це називає float.

Добавлено через 1 час 10 минут

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
@Sheridan, можливо, але в мене автоматично, просто розслабляючи зовнішню в кінці поворота, не виходить опинитись в такому положенні
Спробуй ще її розкантовувати разом з тим, і відпускати різкіше.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2022, 02:28   #373 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@mansrzv, виштовхувати лижі з під себе вперед, в кінці повороту? Коли вони самі вилітають вперед? І ми на п'ятах? Дуже цікава пропозиція. А можна побачити відео цього цікавого дійства.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2022, 06:51   #374 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
@mansrzv, виштовхувати лижі з під себе вперед, в кінці повороту? Коли вони самі вилітають вперед? І ми на п'ятах? Дуже цікава пропозиція. А можна побачити відео цього цікавого дійства.
А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать


Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
вот это движение на видео 3.20

HOW TO SKI WITH BALANCE | 3 Tips for steeper slopes and short turns - YouTube
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) nep4uk
Старий 25.01.2022, 14:26   #375 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
HOW TO SKI WITH BALANCE
до речі, треба зауважити, що це дуже погані короткі поворти, просто витискає пятки. Це дуже такий ущєрбний і тупіковий спосіб робити короткий поворот. Якщо цей його рух виштовхування лиж застосовний лише для цього типу поворотів, то хай собі буде. Наче не каже це робити всюду, а лише в контексті "3 Tips for steeper slopes and short turns".

Але треба перенести це б кудась, це по суті офтопік в цьому треді Barkas

Востаннє редагував Lyubomyr: 25.01.2022 о 17:26.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Mik, Barkas Не согласен igrus
Старий 26.01.2022, 20:36   #376 (посилання)
Хочу в райдери. Навчіть?
 
Аватар для nep4uk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Dynastar Cham 117; Armada ARG; Honda CBF 600S
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
до речі, треба зауважити, що це дуже погані короткі поворти, просто витискає пятки. Це дуже такий ущєрбний і тупіковий спосіб робити короткий поворот.
Я би не вживав слова ущєрбний і тупіковий спосіб. Імхо - найдієвіший на супер крутяках і мастхев в арсеналі фрірайдера.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2022, 12:38   #377 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Barkas, ще раз прошу вибачення за офтопік в темі, треба відповісти.

@nep4uk, я вже колись писав, що є біомеханічно коректний спосіб зробити короткий поворот, який працює всюди де треба. Цей же є ущербним бо він неправильний з точки зору фізики гірських лиж, витискати пятки не потрібно. При руху лижника вниз є маса енергії, яку треба просто перенаправити, не треба тиснути квадріцепсами пятки на лижі яка задизайнена зарізатися в схил і тримати кант. Це не ефективно, суперечить дизайну лиж і головне що є прекрасна альтернатива. Все має робитися лише закантовкою і розкантвкою. див. Brushed carve в Харба, або Steered Turn в Райлі на каналі, в Пола Лоренца теж такого повно на каналі. Тупіковий, бо він не має розвитку, практикуючи цю фігню не вийде кудась перенести цю техніку, він ортогональний до карвінового просто, він розвиває супер шкідливу звичку витискати пятки, яка дуже буде заважати в карвінгу. Brushed carve абсолютно сумісний з карвінговим поворотом, весь прогрес в ньому магічним чином переноситься на кірвінг.І у фрірайді це теж працює.

Чесно кажучи я не хочу про це дискутувати.

@Sheridan, перенеси будь ласка це кудась. я не маю прав створити нову тему в форумі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2022, 21:36   #378 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Любомир, ти шось перегнув з цим “ущербним і тупіковим”)
Це ніяк не суперечить дизайну лижі і не заважає карвінгу
Харб про таке не пише? Нічого страшного, можна щось і інше почитати)

Про цей“ущербний рух”

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Це дуже такий ущєрбний і тупіковий спосіб робити короткий поворот.
Це не спосіб робити поворот. Поворот уже зроблений. Це спосіб його завершення - розкантовки.

Щоб відпустити канти і полегшити лижі можна: 1) встати; 2) піджати ноги під себе (розслабити зовнішню); 3) зробити цей рух

У спорті цей рух називається пампінг, таким чином вони прискорюються між поворотами
Це дуже подібне, як розганятись на веліку на памп треці - втискаєш заднє колесо в яму і піджимаєш ноги на горбі

Ефект цього руху можна добре відчути на пологому схилі, на малій швидкості. Завдання: дуже часті різані повороти. З виштовхуванням ніг в кінці повороту перекантовка буде набагато легшою і швидшою, поворотів вийде суттєво більше

На відео Гросс це робить в кінці ролика на пологому

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2022, 22:06   #379 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Пишите здесь вы мне не мешаете )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2022, 23:00   #380 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Цитата:
Коментар від Barkas Переглянути коментар
Пишите здесь вы мне не мешаете )
Яка чудова зараз погодка в Буковелі🤗 Морозець, легка хурделиця... краса таки ❤️👍❄️🌨️🤗
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« А888 | Pinokkio »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104584485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)