Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Barkas
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.01.2022, 23:20   #381 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від Korben Dallas Переглянути коментар
Яка чудова зараз погодка в Буковелі🤗 Морозець, легка хурделиця... краса таки ❤️👍❄️🌨️🤗
заманиваешь? )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2022, 00:02   #382 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@Barkas ,хвастаюсь))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2022, 16:22   #383 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
Любомир, ти шось перегнув з цим “ущербним і тупіковим”)
Це ніяк не суперечить дизайну лижі і не заважає карвінгу
Харб про таке не пише? Нічого страшного, можна щось і інше почитати)
Я б почитав, але де? Я не казав що цей рух ущербний, я казав що короткі повороти витисканням пяток ушербні. Про рух я казав що якщо він застосовний до цього повороту то хай буде :-)
Я насправді допускаю, що це може бути щось змістовне десь за якихось умов, але це точно не то що треба робити щоб зарелізити лижу.

Про пампінг в спортсменів не чув, бачив таку характерну розкачку на плоскачах перед фінішом в слаломі, але там суть наче була саме в тому щоб дати всьому тілу разом від розгинання лижі імпульс. Ще так руками помахують.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2022, 15:35   #384 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
До мене сьогодні дойшло, про який рух виштовхування ніг вперед Сергій говорить.
Мова йде про то, що коліна мають пройти вперед, перед тілом.

Коли я починав вчитися, в мене часто спроби зробити flex-to-release закінчувалися тим, що коліна якби йшли "в тіло" знизу, від того тулуб нахилявся вперед а зад припіднімався. Правильно коліна мають проходити і вилізти перед тулубом. Для мене візуальна підказка була шо я маб бачити свої коліна.

Лише от я не роблю це якимось активним рухом, а просто ніби направляю коліна туда вперед, спрямовую, але не виштовхую. Лижі самі туда приїжджають якщо відпустити кант, виштовхувати не потрібно.

Деколи можна таки додати їм імпульсу але не виштовхуванням а тянучи (pull not push!) вверх і вперед. Таким чином можна гарно так катапультуватись і використати всю енергію яка була в лижі, ти просто летиш ногами вперед. В Харба це називається float. Я це роблю заради фану, особливо кайфово на білтших уклонах. Це дає відчуття невагомості. Ще я так інтуітивно їздив гігант перший раз в житті, бо не встигав зарелізити лижу і просто висмикував коли носки показували приблизно на наступні ворота. Мені на це казали щоб я не перекидував ноги а "відпрацював". В Харба в тілертурі це називається retraction. По моїх спестереженнях в спорті так рідко роблять, переважно всі стараються проїхати з зовнішньої ноги на зовнішню ногу в манері super-phantom (в термінології PMTS). Для того навпаки енергію зовнішньої лижі стримують (привіт Power Release) і дають лижі проиїхати до тебе перед початком нового повороту. На свому відео How To Carve, Paul Lorenz спеціально наголошує, що він свідомо не робить ніяких активних retraction movements, подивіться і зверніть увагу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2022, 23:57   #385 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
super-phantom (в термінології PMTS)
Перший раз чую. Думав, вже все перечитав передивився. Іду в гугл (на форум pmts)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2022, 11:00   #386 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Sheridan, це той самий Phantom але з правильним transition. Ми акцентовано вживаєм Super Phantom (SP) коли хочем наголосити на one-footed-release / переході з ноги на ногу / перенесення ваги і ковзання на канті мізинця.

PMTS.org • View topic - Check point 2, Super Phantom to LTE transfer
PMTS.org • View topic - Phantom, Super Phantom and Weighted Release
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2023, 19:06   #387 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
лютий прошлого року


Добавлено через 1 минуту

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2023, 19:07   #388 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Barkas , тре перезняти. Їдемо?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2023, 19:39   #389 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@Barkas , тре перезняти. Їдемо?
багато факторів впливає
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2023, 23:05   #390 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
@Barkas,
Привіт!
Шкода, що немає можливості катнути разом. В мене є, що сказати по першому відео. Але писанина не мій козирь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« А888 | Pinokkio »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95094298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)