Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Igrus
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.03.2024, 13:30   #501 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Зож рівень, це який?
Може ОФП краще?
Чи, якщо ти не п'єш не куриш, то зможеш присісти на одній нозі 10🤣15 раз.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2024, 14:15   #502 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
ми проходимо одне і теж по колу кожні 2-3 сезони
99.9 % лижників ніразу не присядуть но одній нозі бо це зовсім не потрібно для засвоєння техниці любої складності та категорійностіи инструкторів, до прикладу..
якшо людина хочь і присяде 10 разів, то не факт, що це допоможе їй освоїти просту НОВІТНЮ ТЕХНИКУ горнолижника
там більше грають други чинники та групи мязів, яки не потрибують силових навантажень

Додано через 3 хвилини

ОФП не присутне в школах горнолижників (але думаю сам инструктор дбає про свій зож), розминка (більше на розогрів зв'язок) так, це обовьязково!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2024, 16:10   #503 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Ну, 10-12 разів, це за "подход".
Тобто, я не гірськолижний, або 1 на 1000.
А де можна цю чудову, чудо техніку побачити?чому ти її не запишеш на відео. Бо, якщо фізухи не вистачило, то це мабуть не вона.
Новітні школи, то де? Та чому спортцмени про неї не знають.

Добавлено через 3 минуты


Так, цене ОФП. Це більше, ніж.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2024, 16:35   #504 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
ти сплутав ресурси.
тут не спортсмени, доречі яки вже більше відходять від тих навантажень
А тобі би я порадив вже цікавитись.
бо без цього в майбутньому дуже погіршиться в тебе якість життя.. С часом, правда.. але..
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20240307_075132_edit_22891025460568.jpg
Переглядів: 29
Розмір:  837,3 КБ
ID:	47407

дуже якисний продукт, Швейцарія з Німеччиною виробляють. заміна (мед послуга) + десь 38000
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2024, 17:14   #505 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
про техніку тиж всерівно не віриш..
доречі мій Тарас в зал ходить дуже активно, тому і техніка чипляеться моцно, яле з сухою вправою переборщив трохи))) , штангою її ускладнив.. тому і результат такий.. взагалі то я сам здивований був, походу унікальний випадок, і прзниюсь, що таки добрый фітнес, з рецептом від мене та з його ускладненням привів до доброго результату..
Але треби в психологичному плані дуже працюавати, щоб з друзями не катав, бо навики нові від того зникають.. тільки со здоровыми треба катати, які пройшли через нормального Дохтора..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2024, 17:39   #506 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Зожніки... )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2024, 18:19   #507 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
дуже якисний продукт, Швейцарія з Німеччиною виробляють. заміна (мед послуга) + десь 38000[/QUOTE]

Ця людина бігала довгі дистанції? Присідала?
В чому прокол. Чому мені це знадобиться.
Тіло в формі поки є навантаження. Суглоби в першу чергу.(тут мова про роботу суглобів)
І це, як завжди, не питання вірю чи не вірю. Мій власний досвід.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2024, 19:11   #508 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
походу два маленьких закарпатских друга так и остались в своём ДЮСШ совко-ментовского динамовкого пошива с розхуяченым внутренним коленом обо снег..
дети солнца, бля.. ))
медальки свои с гвоздя сними и вытри наколлеником своим потным, чудное занятие природы глаголить о высшем оно может.. 🤣
дальтон один, другой на каблуках зелень в трассах ищут ))
как же мне очень тесно быть в словесной перералке с недоразумением вельвета..
бухаєш?)

ладно, з приводу твоїх нових відео
твій карвінг існує лише на 17-ій трасі, на трохи крутіших зразу зявляється "НОВІТНЯ" техніка - чіх-пих)
Причину ти знаєш, тебе розганяє через 2-3 поворота. Це «декоративний» карвінг, їдеш по радіусу лижі.
З таким накатом і фанатизмом уже давно міг би навчитись, але каша в голові і корона не залишають тобі шансів

Добавлено через 7 минут

І я ні в якому разі не провокую тебе знімати відео карвінгу на червоних, це може бути небезпечно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ A888
Старий 15.03.2024, 21:42   #509 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
я не пью спиртное уже долго лет
тебе я не советую такой ритм катания, хотя у многих это вызывает уважение, но для меня трудно не регресировать..
тоесть большое повремени нахождение на склоне в буковеле очень опасно для быть сбитым, поэтому и стиль катания многим компактно (не выносить своего ЦМ в поворот и не выпрямлять сильно среднего внешнюю ногу, тоесть спорт карвинг, я его вообще не катаю.. по моему ето очень опасно в буковеле к сожалению.. это можно начинать при возможности выездов, какие не доступны уже скоро как 5 год (
Но главное моё катание это методики - личные (по особенностям физическим, и очень важно психологическим) , общие, последовательность, исправление грубых ошибок какие мешают развитию прогресса и опасны для здоровья..
практически за кого я брался в этом и конце прошлого сезона очень прогреснули, мне реально приятно с ними катать, так как это замечают многие инструктора провожая взглядом и всматриваясь вопросом `кто это? '))
Это понимают и видят даже не многие инструктора, не говоря уже об населении в шлемах
в общем сезон для себя считаю успешным и наверное в таком формате последним, так как хочу попробовать стать на конвейер.. , друзей, приятелей, знакомых не хочу.. , только не знакомых и очень разных.. а это только бук работа.. ну и познакомится с методикой бука ) она сейчас хоть и монопольная, но эффективная по своему.. так как нет других видимо..
По короне ты прав, она есть у меня видимо, так как мне реально легко стало кататься
у меня больше физиологическая усталость от смен ритмов - жизни в горах и этом закрыто тюремном мире действительности Украины..
Надо шото выбрать одно, если уж будет выбор следующейи зимой у нас всех
карвинг на красных я сниму, только тогда, когда будет такая возможность, мне реально это не интересно, так как чувствую когда это правильно или просто не чисто и не очень смотрится, ну и на телефон снимать это очень просто, здесь первые увидите как это надо снимать, на проф оборудование, со стабами, с оптикой за 1200€ с оптически настраиваемом зумме по времени теле объективом, это все есть.. и блин, можно уже.. но.. блядь.. но.. не на часі
такое видео как я себе задумал нет нигде, по мере крайней я его не встречал..
мне очень нравится снимать в динамике, и это не может делать никто, кого я знаю.. кроме
меня. и это тоже моя корона..
качество - это моя корона. так шо смотрите видео сегодня от Валеры, первые пробы снимать в инсте в динамике, проба на инструкторах, в катание каких я тоже приложил немало времени и сил
Валера нарежет и покажет, там есть шо посмотреть по качеству операторський работы.. телефоном, Карл, телефоном. когда дома зумы, оптика, стабы, подогрнвы объективов, штативы, вифи и блютуз..)))

Додано через 1 хвилину

и главное у меня в катании уже много лет 99% контроля
то, что кто-то увидел а трех роликах не контроль скорости, то я бы снёс оператора в одном бы случае точно, так как проезжал в 30 см от него, камера этого не передаёт видимо.. но логика мне подсказывает, что или чел хочет манипулировать диалогом, читателями, тролит. или, что видимо, совершенно не в состоянии анализировать, просто хочет казаться тем, кем не является сори, но это так..
Додано через 6 хвилин

рабочий эпизод
звук желательно тише, но это не сонни, это хуавей ))


Востаннє редагував igrus: 16.03.2024 о 06:32.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.03.2024, 22:40   #510 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@igrus , щодо зйомки...як на мене, то камеру водити за об'єктом зйомки - то зайве...але то моя тільки думка, якщо що...)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Skyclub | Tregub »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Троллей borisimus Air Sports территория 20 26.05.2013 17:09

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today007109 (82%)2 (18%)2 (2%)
Yesterday0010317457 (55%)45 (44%)1 (1%)
Month52523325177882212 (67%)1074 (32%)38 (1%)