Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > The Carv
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.03.2023, 13:07   #11 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Так ти візьмеш собі the carv чи ні?
ещё пожожну, может кто напишет смысл платной регистрации, меня пока интересует покупка и эксплуатация фри
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2023, 13:10   #12 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@3dss , він не буде працювати без підписки. Крім тих, які були куплені 3+ роки тому, коли ще підписки не було. Але я не бачив, щоб хтось такі взагалі пропонував. Впевнений, такі об'яви навіть до фб не доходять - забирають друзі з таким самим розміром. Та й навіть в цьому випадку це не безкоштовно

Подивимось. Зараз 398 євро
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2023, 07:03   #13 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для 3dss
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Буковель

Снаряга: прокатные :)
я незнаю насчёт нужно ли оно мне (всмысле стельки карв) , я поборол главную проблему для себя и выявление её многим может помочь система карв
здесь я не могу убедить важность стремления хорошего (продвинутого) лижника именно стремится к перфекто, в класс елитного катания
может Тому поверите, что без... не получится выйти для освоения перфекто
Но, ещё и др уровня продвинутого надо много поработать, уравновесить все цепочки кинетики и это делается совсем не на углах и жопой по снегу..
в общем удачи в просмотре и размышлению о продвинутости и готовности во входе в елиту

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2023, 10:39   #14 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від 3dss Переглянути коментар
я поборол главную проблему для себя
Яку саме?
Цитата:
Коментар від 3dss Переглянути коментар
важность стремления хорошего (продвинутого) лижника именно стремится к перфекто
Якесь нове слово в інструментарій дісталося Цей відос - для початківців, які тільки купили карв собі. Входить в підписку, як і багато інших. Схоже на буквар для першокласників. Яке перфекто? Який еліт? Відос абсолютно не пояснює, що привело до цієї помилки і як її виправити.
Цитата:
Коментар від 3dss Переглянути коментар
я незнаю насчёт нужно ли оно мне (всмысле стельки карв)
Ми ще почекаємо. Бо хтось казав, що "стєлькі всєх рассудят"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2023, 11:09   #15 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Бля, адміни їх фб сторінки не апрувнули мій пост з питанням про найдешевший варіант юзати карв. Але бля не про це. Пішов подивився на офсайт і побачив, що я занадто буквально зрозумів їх most popular package, який називається unlimited pass. Як з'ясувалося, він анлімітед тільки по дням використання. І коштує він 199 баксів не разово, а кожен рік.

Я розумію, що для Європи це не гроші. І, скоріш за все, якщо вони не міняють фінансові умови, нарід готовий витрачати по 199 євро кожен рік саме по причині, що гаджет працює і допомагає стати краще.

Можна ще купити анлім по днях на 2 роки за 149 баксів. Ну таке. Цікаво, а можна по закінченню цих двох років, поновити підписку знову на 2 роки за 149? Це було б вигідніше в 2,6 в періоді раза. Чи устілки вмирають?

Не схоже, що схема зекономити існує...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2023, 12:09   #16 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub, Томас про Carv не говорив нічого на Школі? Він амбассадор бренду був в 2021 році. Навіть десь вибрався на вершину списку. І давав тестовий гаджет комусь з своїх. Не заглохла тема?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2023, 15:34   #17 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Блек фрайдей сейл був півтора роки назад. Контора пропонувала -40% на сам девайс. 120 баксів замість 199. Ну норм. Але на підписку знижок не було. Ще практично завжди працює -10% коли береш 2 пари одразу. Не думаю, що знижки тоді додавались...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.04.2023, 13:17   #18 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Хм, як цікаво. Карв рахує ранню закантовку по внутрішній. Людей, які в курсі, хто такий Харб, я там за два роки бачив може двох-трьох. Прокоментував чуваку, в якого поганий рейтинг саме по early edging, подивитись Харба. Зібрав аж один лайк )

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FB_IMG_1680693225284.jpg
Переглядів: 27
Розмір:  645,7 КБ
ID:	46852
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 11:06   #19 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Нічосі, тред про карв. Давайте щось напишу. Давно думав в фб написати, але вирішив "ще рік покатаюсь і тоді напишу", но вийшло так, як вийшло - на Буковелі я зазвичай катаю грудень-січень на слаломках і тоді фрірайд, а цього року грудень-січень випав по суті, тому карвом користувався мало (бо катати карвом не на Буковелі і не на слаломках немає сенсу - алгоритм не адаптований + я вже так вломив устілку якось на дропах), отже фідбек буде базуватись на двох попередніх роках користування.

1. Лінь читати все? Короткий висновок - я особисто карвом довольний як слон. Підійде він не всім (особливо не підійде тим, хто взагалі не стояв на лижах), але якщо ти маєш базове розуміння в термінології лижної техніки і мінімальні здібності самонавчання, то тобі він саме те, що треба.

2. Ціна. Імхо не висока + мені повезло - я з тих припухших, хто купив раніше і заплатив одноразово))

3. Як воно працює? Є дві "розумні" устілки з датчиками, засуваються в боти під лайнер. До ботів кріпиться блок (він має бути зарядженим і підключеним до устілок), блок опрацьовує інфу з датчиків і передає по блютусу на тел. Тел в програмі показує твій результа після спуску - т.зв. Ski IQ, яке рахується по їхніх алгоритмах.

4. Ski IQ - якщо коротко, до 100 - це початковий рівень, 100-125 середній, 125-140 прогресуючий, 140-150 класний, 150+ - топовий (менше 6% користувачів з 20+ тисяч мають 150+ ікю).
Як воно рахується? Алгоритм засекречений, але результат показується 4 основних групах (баланс, закантовка, обертання, тиск), кожна група в свою чергу має по 2-3 показники, крім еджінгу - він має їх 5. З мого досвіду + оф. відповідей виробника на пости людей - показники в алгоритмі мають різну вагу. З того, як я можу оцінити, найважливішими є:
- Едж Сіміларіті - наскільки під однаковим кутом ти закантував лижу (адже ми знаєм, чим більше той кут відрізняється - тим гірший А-фрейм) (це доречі моя поточна найбільша проблема, бо я завжди трохи недокантовую внут. лижу через розножку, в мене ця шняга зазвичай 70-80%)
- Едж Енґл - кут закантовки, карв дуже уважає цю штуку. Часом трохи рився по результатах людей, бачив тіпів, які наприклад їдуть в унилій задній стійці, але мають хороший кут закантовки і відповідно хороше скі ікю. Хороший кут в термінах карва це десь 60 градусів і вище, 75+ - це десь топовий. Я починав з кутів 33-37 десь (на широких лижах і нерівних трасах), але за 2 роки імпрувнувся до 50-55 градусів (ну але тут половину з того імхо ше дала слаломка + підготовлені траси).
- Ерлі Еджінг - якшо по простому - "чим менше ти втичиш на флетах в момент перекантовки - тим краще". Важко сказати, наскільки уважаєтсья карвом, але я просто хотів похвалитися, що у мене він зазвичай 90+))
- Едж Смуфнес - плавність ведення дуги. Воно виглядає чимось не дуже важливим, але повірте - чогось карв цю шнягу теж дуже уважає, я це точно знаю (не кажіть карву, шо я про них стільки знаю, а то ще забанять мене). Це типу чим більше тебе товче в повортах - тим гірше буде, чим плавніше воно все відбувається (в сумі з паралельністю лижі, кутом закантовки і тд) - тим краще воно буде. Але це якась така штука, яка для мене найзагадковіша, і загалом я в ній не дуже по результатах (60-70, а воно реально хоче 90+ або ти лох).
(як бачите, все вище перелічене з категорії Еджінг, тому загалом це найважливіша категорія)
- Паралел Скіс - ну це зрозуміло, у мене теж хороше зазвичай (90+), і доречі завдяки тому, я зрозумів цієї зими, шо мій карв вкотре вломився (так, устілки трохи ламаються, але +-2 тижні і ти отримаєш нову устілку безплатно) - він показував мені безбожні 30-40% результати по паралельності))) таке ще буває, якщо неправильно блоки підключити (лівий до правого, правий до лівого, краще їх тоді перереєструвати в програмі до устілок), я відразу зрозумів, що такого не може бути, бо паралельність лиж - це те, що у мене з самого початку було найкращим. Благо їхній сапорт працює кул, ти їм пишеш, вони самі дивляться логи (карв відправляє логи їм на сервер) і кажуть - "так дійсно, ти знову шось вломив, зара відправим" (правда цього разу допомогла наявність друзів в Польщі + нова пошта, бо в Укр через клятих москалів не відправляють).
- Аутсайд Скі Прешур - тиск на зовн. ногу - це також зрозуміло, карв тебе поважає, якщо ти їдеш ну хочаб 80+ на зовн. нозі, а ще краще 90+))) ну але я так не їжджу через своє інтенсивне фрірайд минуле, теперішнє і майбутнє (60+- мої результати)
- Передня стійка на початку повороту, менш передня в кінці (останнє, що відмічу, бо всі інші показники ніби не такі важливі для алгоритму) - також важливо, але не так критично як шняг з секції Еджінг (в мене 70+- зазвичай)

4. Як тренуватись? Можна їхні всякі тренувальні програми запускати, підключати навушники до телефону і прямо під час їзди тобі голос буде говорити +- одні й ті самі фрази, з яких ти не дуже щось зрозумієш. Я тренуюсь так - просто включаю замір скі ікю і видушую з себе максимум як можу)) якщо результат поганий - коригую те, що було погане. Але на нижчому рівні катання краще певно просто включати тренувальні програми. Також, наприклад мій наріжний камінь - кут нахилу, я включаю просто замір кута нахилу, і в кожному повороті воно тобі говорить, на скільки ти закантувався, я щось так доходив до 60-70+ градусів, але типові все таки 50-55))

5. Як воно мені помогло і чи помогло взагалі? Я почав юзати цю штуку 2р тому, на Пилипці)) на роздовбаній трасі)) На широких 115мм лижах)) Мій перший скі айкю був десь приблизно 125. Я потім таки взяв собі слаломки і поїхав на Буковелі, результати відразу стали 130+ (133 макс, якщо бути точним, тому берем це за основу). Спочатку я катався на цій штуці всюди і на всьому (траса, не траса, фрірайд, не фрірайд), але так я 2 рази вломив устілку). Тому тепер я маю окрему пару ботів, де встановлена устілка, і катаюсь в них виключно на трасах, при чому принципово не стрибаю і нічого не ісполняю, коли в карві) (у мене був трохи стрес і депресія, коли я його вломив, бо я зрозумів, що впринципі не хочу і не буду кататись на трасах без карву, тому тепер я максимально його шаную). За два роки мої результати почали трохи імпруватись, але то направду треба їхати на цілий день на Буковель, спочатку розкататись на 17А або на тому центральному непоганому відрізку 5А, а потім йти на стабільно-рівномірну червону 13D, на інших трасах тренуватись буде важче (тому, доречі, я от вже кілька років мрію про якісь альпи і їхні широкі, довгі і рівномірно пологі траси, от там би швидше імпрувнувся; але ковід, а тепер кляті москалі, ну кароч ви зрозуміли).
Так от, мій максимум минулого року був 150, я таки досягнув аж 1 раз топового рівня. Але так як бачив в статистиці, що є люди 160+ і навіть під 170, то розумів, що рости ще дуже багато, ну але як вже сказав - цієї зими не вийшло ні вирости ні результат повторити. Тай взагалі, карв раз в рік після сезону і інтенсивного аналізу результатів людей апдейтить алгоритми, то мій топ результат перерахувався на 149 (вже в друге), ну але це ще більше мене мотивує покращитись в майбутньому.

Та годі вже, висновок - я рекомендую, ну а ви робіть як знаєте. Імхо тренера особистого на кожен день ти собі не купиш, бо от це й справді дорого буде)) А купити карв і мати кожного разу фідбек - це не так вже й дорого. І якщо хтось надумає, то нате вам реферальну лінку, може якісь лижі виграю, якщо вас багато буде)) - лінка

Якщо маєте конкретні питання - питайте, я ніби багато розповів, але хз чи все.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 11:33   #20 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Wolf, блін, як афігенно! Дякую та крутий пост, бро! Тепер я знову захотів Карв )))

Я пару років сиджу на їх ФБ. І останньою краплею був відос якогось 150ка, який їхав в задній стійці і взагалі повільно і негарно. Але тепер знову поставлю собі напомінашки чЕкати ціну Карва.

Твої відоси десь є? Карвові ) Фрі бачив )

Додано через 1 хвилину

Ого, 50 баксів купон? Це вже норм дісконт! Як Карв оптимально взяти? Східна Європа, кажеш? Скільки вийде доставка?

Додано через 3 хвилини

Оппа, там ціни змінились. Тепер 249/рік і сам Карв безкоштовно. Чи 199х2 роки і Карв безкоштовно. Коли Карв починає рахувати рік? Ініціація? Якщо зараз взяти, він почне, коли я його увімкну в грудні?

Знайшов: After purchasing Carv, you will receive an activation code that gives you full access to Carv's on-snow and off-snow coaching. Your membership period will start when you enter this code in your app. We've extended your activation period from 30 days to 9 months. This means you can start your membership anytime from purchase up to 9 months after, at which point it will automatically begin.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
продам лижі Atomic C6 carv @ndrik Горные лыжи и комплекты 0 27.02.2018 11:12
Atomic Mega Carv X 6.24 sanyana Архив Биржи 0 30.03.2015 19:17
ATOMIC 9-18 BETA CARV 150см R12 103-64-94 Antverpen Архив Биржи 0 13.11.2012 20:34
ПРОДАМ б/у лижі atomic beta carv x 9.34 Roteiro Горные лыжи и комплекты 3 12.01.2010 18:08

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today13667 (88%)1 (13%)2 (2%)
Yesterday0612547886 (69%)38 (30%)1 (1%)
Month133323743169662392 (64%)1209 (32%)140 (4%)