Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > The Carv
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.04.2023, 12:29   #21 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@Wolf, блін, як афігенно! Дякую та крутий пост, бро! Тепер я знову захотів Карв )))

Я пару років сиджу на їх ФБ. І останньою краплею був відос якогось 150ка, який їхав в задній стійці і взагалі повільно і негарно. Але тепер знову поставлю собі напомінашки чЕкати ціну Карва.

Твої відоси десь є? Карвові ) Фрі бачив )

Додано через 1 хвилину

Ого, 50 баксів купон? Це вже норм дісконт! Як Карв оптимально взяти? Східна Європа, кажеш? Скільки вийде доставка?

Додано через 3 хвилини

Оппа, там ціни змінились. Тепер 249/рік і сам Карв безкоштовно. Чи 199х2 роки і Карв безкоштовно. Коли Карв починає рахувати рік? Ініціація? Якщо зараз взяти, він почне, коли я його увімкну в грудні?

Знайшов: After purchasing Carv, you will receive an activation code that gives you full access to Carv's on-snow and off-snow coaching. Your membership period will start when you enter this code in your app. We've extended your activation period from 30 days to 9 months. This means you can start your membership anytime from purchase up to 9 months after, at which point it will automatically begin.
Ем, не бачу де там про безплатний карв пише, спробував купити, бачу карв 199 + 298 дворічна підписка (тоді найдешевше в рік виходить), ну і від того -50 баксів, якщо реф. код ввести. Ще можна почекати чорної пятниці, у них там по ідеї нормальні знижки (я так дружині купляв).

Щодо доставки. Вона ніби безплатна у них мала бути (принаймні мені колись безплатно доставляли), але тепер хіба комусь в Польщу наприклад доставляти, а далі той хтось через нову пошту може тобі відправити в Україну.

Щодо відосу. Нажаль не має, ще й так щоб збоку хтось зняв. Щодо відосу чувака, який галімо їхав, я певно бачив той відос, то певно давніше було, тоді скі ікю вище в людей було, видно баланс не мав такого значення, але вони вже двічі апдейтили свої алгоритми і всім перераховували скі ікю, і підозрюю, що вони ще не один рік будуть то робити, поки реально не знайдуть оптимальний алгоритм.
В будь якому випадку тут не на чуваків треба дивитись. Я суджу так - скі ікю саме по собі може й не ідеальна штука, бо воно доволі відносне.. Але тим не менше програма показує тобі такі критично важливі речі як 1) кут закантовки 2) тиск на зовнішню ногу 3) однаковість кута закантовки в лижах 4) паралельність і тд, і маючи бодай такий фідбек ти вже можеш себе коригувати і старатись їхати з тим глибшим кутом, більше ту ногу внутрішню закантовувати і тд. Бо без фідбеку ну таке, їздив собі тай думав що я не знати як круто їжджу))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 12:37   #22 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Все зрозуміло, дякую. Дивно, на мобілі інші ціни і девайс коштує 199є. Навіть, якщо в Хромі увімкнути десктоп режим. Але на ноуті я переходив з твого реф лінку. На мобілі і це не спрацювало
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 13:14   #23 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Чек

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 14:54   #24 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Чек
Гм, дивина, в мене з десктопу і з тел отаке (навіть кеш чистив навипадок):


Ну в тебе ціни кардинально кращі)) девайс фрі + річні підписки теж дешевші. Може ти під vpn сидиш з якоїсь країни?

--
А нє туплю, то по твоєму скріншоту девайс фрі, але значно вищі ціни підписки, 250 або 200 дол. за рік, в моєму випадку з платним девайсом це 200 або 150 за рік.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  123.jpg
Переглядів: 33
Розмір:  186,2 КБ
ID:	46890  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 15:17   #25 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Wolf Переглянути коментар
+ річні підписки теж дешевші
В мене дорожчі. Це немає сенсу, якщо брати карв на 4+ роки. Починаєш переплачувати.

Ніяких впнів. Не розумію, чому це так )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 15:25   #26 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Перевірив до чекауту. Все в силі. Купон твій не давав йому. Перевірю на чужому. Що цікаво, Україна визначилась сама. І не червоним кольором...

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 15:36   #27 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Wolf
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
В мене дорожчі.
Так, розібрався вже. Я порився в пошті, доречі. Свої перші карв купив за 350 доларів (зараз там ціни вже в євро на сайті) + фрішна вічна підписка. Дружині на чорну пт знижка була тільки на сам девайс - 75 дол замість 149 (тобто -50%), а 2 роки підписки так і було 298 (тобто 150 в рік). Виходить, що сам девайс подорожчав в тому кейсі де він не фрі (тобто в мене на всіх браузерах) - 200 дол замість 150.
Но теоретично можна припустити, що на чорну пт він буде коштувати 100 дол + підписка 2 роки 300 дол = 400 дол. Якщо при тому ще можна буде зааплаяти реф. бонус, то - 50 дол = 350 за девайс + 2 роки підписки, не найгірший варіант (залишається тільки зрозуміти, як отримати можливість заплатити за девайс і нижчу ціну підписки, бо в довгостроковій перспективі це дешевше ніж фрі девайс і дорожча підписка як у тебе показує).

Додано через 2 хвилини

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Перевірив до чекауту. Все в силі. Купон твій не давав йому. Перевірю на чужому. Що цікаво, Україна визначилась сама. І не червоним кольором...
Так, але ціна підписки не кайф, в моїй конфігурацї на 2 роки вийде по 150 в рік, а тут на 2 роки 200 в рік, на 50 більше.

Додано через 2 хвилини

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Що цікаво, Україна визначилась сама
Щодо цього, тут треба дивитися, що вони по факту відпишуть) Бо цього січня я також на сапорті зареквестав заміну устілки, вибрав Україну в дропдауні, все як годиться. А через день мені відписали, щоб я придумав якусь іншу країну доставки, бо в Україну не доставляють...))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 18:58   #28 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
@Wolf ,
А є відео їзди, щоб співставити з iq?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 19:54   #29 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Lyubomyr, я вже питав. Нема

Додано через 45 секунд

Але цікаво, скажи? Ти думаєш брати собі?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2023, 20:02   #30 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Мені не треба. Я б краще ще лиж купив )
Колись хотів рішення, яке б мене автоматично знімало на відеокамеру.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
продам лижі Atomic C6 carv @ndrik Горные лыжи и комплекты 0 27.02.2018 11:12
Atomic Mega Carv X 6.24 sanyana Архив Биржи 0 30.03.2015 19:17
ATOMIC 9-18 BETA CARV 150см R12 103-64-94 Antverpen Архив Биржи 0 13.11.2012 20:34
ПРОДАМ б/у лижі atomic beta carv x 9.34 Roteiro Горные лыжи и комплекты 3 12.01.2010 18:08

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday068034999 (82%)21 (17%)1 (1%)
Month123293692168312400 (64%)1190 (32%)140 (4%)