Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.02.2021, 00:01   #2211 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
да будет тебе известно, что короткий поворот у всех техник по корпусу одинаков - только строго вниз по склону. биомеханически это по другому никак не возможно!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 00:27   #2212 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
биомеханически это по другому никак не возможно!
ну если главная из наук против...

но мне что то кажется, что большая половина буковеля биомеханику не изучала и просто не знает что это невозможно

а так бы никогда не посмели такое вытворять!))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 08:27   #2213 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Отличается лишь загрузкой { вверх, низ или рельефом}

Добавлено через 5 минут

Если крутить корпусом (тазом или плечевым отделом) произойдёт разбалансировка масс, что пагубно скажется на ритме и скорости перекантовки.
И это уже не будет короткий поворот, а где-то средний или какой-то ещё там, но не короткий
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 12:38   #2214 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Почему клипсы застёгнуты?

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) igrus
Старий 04.02.2021, 12:49   #2215 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від Sergiy.Gutiev Переглянути коментар
Вот здесь с вами полностью соглашусь! Я сам часто бываю в а..ї от некоторых тутошних записей.
Да, думал, что подзабыл геометрию 7го класса. Не поленился, проверил себя. Оказывается, не забыл.
Дуга— участок кривой между двумя её точками.
Дуга окружности — кривая линия, лежащая на окружности и ограниченная двумя точками.
Ви почали розігрувати комедію ще зі свого попереднього допису, коли дуже здивувалися, чому я в розмові про дуги згадав карвінг, хоча добре розумієте, що ми знаходимося в темі Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься. Замість того Ви почали повчання про коректні запитання і відповіді.
Зараз Ви продовжуєте розігрувати комедію приводячи в приклад різні визначення дуги з підручників. Хоча я не вірю, що Ви настільки далекий від теми, що не розумієте, що термін «карвінг» пов'язаний саме з овальними дугами. Якщо Ви хочете побачити в слідах від повороту в плузі, чи повороту на бігових лижах якусь-там дугу – будь ласка, я не проти. Але прошу не забувати, що це тема про карвінг і ліпити сюди якісь ламані криві, які згідно підручника можна назвати дугам – як мінімум не розумно і забирає час на нікому непотрібну переписку.
Але якщо Ви дійсно не розумієте про які дуги йшла суперечка, то для прикладу подивіться хоча б крайнє відео від Роман_ЛВ – це дуги (на всякий випадок уточню – йдеться про сліди від лиж), які акурат відповідають даній темі – темі карвінгу. Такі дуги на бігових лижах не зробити. Цього і стосувалося моє перше зауваження.

Прошу не здивуватися, якщо я не відповім на якийсь з Ваших чергових дописів. Дискусія на цю тему явно затягнулася.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 12:54   #2216 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Да, я не люблю трико на парнях не имеющих ни какого отношения к соревновательной деятельности и горнолыжному спорту
Да и холодно в нем, мне кажется
А чому «не имеющих»? Ті хлопці в тріко, що з Євроспорта, якраз пряме відношення до змагальної практики і гірськолижного спорту мають. Тим не менше Ви їх постійно критикуєте. Чому так?
Хоча, я з Вами частково погоджуся – мені хлопці в тріко також не дуже подобаються. Дівчата в тріко виглядають значно краще!
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Skiing ass.jpg
Переглядів: 68
Розмір:  205,1 КБ
ID:	27997  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 13:12   #2217 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Доречі цікаво, вона цей різаний поворот робить ступнею, зовнішнім мізинцем, чи може таки гомілки-коліна-бедра? От би з нею подискутувати на цю тему... Я б не проти!

Добавлено через 14 минут

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
тіло переміщається по дузі, але лижі не описують цю дугу, якщо це не карвінговий поворот, а поворот з "проскальзыванием"
Напевно що так. Просто коли я бувало вів розмову про дуги (в розрізі карвінгу), то завжди малося на увазі лише сліди від лиж. Тому я й не уточнюю цього ніколи.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 13:50   #2218 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Дівчата в тріко виглядають значно краще!
Яка краса!
Ща єксперти напишуть, що розножка і лижі непаралельні і тазом не крутить-вертить
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 13:56   #2219 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub, это ты на фотке, что ли? Клёвая задница!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 15:10   #2220 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Sheridan, А что, разгибатель бедра ты не заметил?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00131715 (88%)2 (12%)1 (2%)
Yesterday007014742 (60%)28 (40%)1 (1%)
Month1043293071561846 (63%)1029 (35%)65 (2%)