Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.02.2021, 21:44   #2231 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sergiy.Gutiev
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев.

Снаряга: Иногда из проката
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Прошу не здивуватися, якщо я не відповім на якийсь з Ваших чергових дописів. Дискусія на цю тему явно затягнулася.
Всего вам хорошего!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 21:58   #2232 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від SergAnt Переглянути коментар
Что он делает, "выдвигает внешнюю" или "задвигает внутреннюю"?
Він її кантує стопою і тяне при тому назад згинаючи в коліні. Він мав би говорити це в відео свому.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 22:27   #2233 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SergAnt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Vilnius

Снаряга: Nordica Enforcer 110, Volkl SL Uvo
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Він її кантує стопою і тяне при тому назад згинаючи в коліні. Він мав би говорити це в відео свому.
Да, я смотрел. Хотел уточнить, как назвать движение до закантовки в новый поворот, в начале гифки. На видео не услышал. Да, про "фантом мув" он говорит, хоть и другими словами. И делает, это хорошо видно на стоп кадрах
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Ski_101.jpg
Переглядів: 27
Розмір:  362,2 КБ
ID:	27999  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Ski_102.jpg
Переглядів: 24
Розмір:  330,1 КБ
ID:	28000  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Ski_104.jpg
Переглядів: 26
Розмір:  338,1 КБ
ID:	28001  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 22:35   #2234 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Любомир, прочитав статтю в блозі Харба

У нього є багато цікавих речей, але є і те, що здорово нагадує стару класику, що мені не дуже заходить)




На верхній фотці у нього типове винто-углове положення з класики.
Виглядає так, що він розвертає таз поперек лиж, корпус дивиться не вниз по схилу, а назовні поворота, внутрішнє плече вперед

В такій закріпленій конструкції лижі приїзжають поперек схилу разом з корпусом, який починає дивитись уже вниз (нижня фотка)





Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Я саме активно сручую таз в зворотню до поворота сторону
Так я прочитав, що це має бути свідомий активний розворот таза в протилежний від повороту бік

Але мені здається, що це якесь "закрепощєніє"), статика

А ти кажеш, що

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Тобто треба вчитися більше розслаблятися ніж напрягатися
Із статті про СА:

The counteraction movement starts early in the turn and continues throughout the turn, while the coiling and/or countered relationship between upper and lower will appear late in the turn.

А ти кажеш

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
В Харба там є нюанс, розвертати тіло не з початку, а після лінії падіння
я думаю так само як і ти - з самого початку, до лінії було би зовсім шось не те.

Може він з часом щось коректує в попередніх версіях і тепер вже щось змінилось
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 22:59   #2235 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SergAnt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Vilnius

Снаряга: Nordica Enforcer 110, Volkl SL Uvo
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
ИМХО есть 2 варианта:
1. Если в т. В лыжник разгрузит лыжи сняв давление с внешней и поставив их плоско - он уедет в т. С ' просто прямо (как в упражнении "гирлянда")
2. Если в т. В лыжи будут закантованы и будут продолжать вести дугу, но разгрузка случится путем отрыва лыж от снега (наезд на трамплин) - то да, его раскрутит и в т. С ' он прилет в таком положении
Да, но часто наличие второго вращения, кроме движения по кругу, не учитывают
В первом случае, если лыжник не погасил это вращение до разгрузки (разворота плеч будет недостаточно из-за соотношения масс) ЦМ всё равно продолжит вращаться. Вращению лыж вокруг своей оси будет оказывать сопротивление реакция опоры-снега, но всё остальное тело будет пытаться закрутится наружу будущего поворота ещё больше. Придётся прилагать дополнительные усилия., компенсировать. Нерационально
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2021, 23:45   #2236 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
Може він з часом щось коректує в попередніх версіях і тепер вже щось змінилось
Це було сформульовано десь в кінці 0-х і не мінялося вже.
Я може не зрозуміло написав. Він каже, що про каунтер треба думати з самого початку. Але це не значить, що буквально треба бути на зовні до того повороту. Коли відбувається реліз, лижі розкантувались і починають залучатися в новий, треба утримувати той попередній каунтер. Якщо не утримувати, то тіло закрутиться і почне дивитися по лижах, десь в бік траси. Тобто це утримування це вже свідома зусилля. І ти правий, якби на початку нового, до лінії падіння треба було розвернутися перпендикулярно то довелося б дивитися вверх/назад.

Подивись 2:17, вона тут демонструє екстремальний каунтер, бо їй треба пройти дуже тісний поворот, тому вона використовує кількість СА характерну для слалому:

Mikaela Shiffrin - YouTube


Щодо луку харба там. Так в нього багато СА на тому фото, на інших буває менше. Мені подобається, я таке дивлюся роками і для мене це топ. От Рамон, виклав собі в інсту, мабуть теж йому подобається:



Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
Виглядає так, що він розвертає таз поперек лиж, корпус дивиться не вниз по схилу, а назовні поворота, внутрішнє плече вперед
Так, саме так ми це робим. Розвертаєм таз (це складна частина) а плече вперед і вверх (це легко навчитись).
Саме це дає таз і плечі в рівень якщо дивитись спереду чи ззаду, доволі поширена в рейсерів візуальна підказка.

Добавлено через 9 минут

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Це було сформульовано десь в кінці 0-х і не мінялося вже.
Я може не зрозуміло написав. Він каже, що про каунтер треба думати з самого початку. Але це не значить, що буквально треба бути на зовні до того повороту. Коли відбувається реліз, лижі розкантувались і починають залучатися в новий, треба утримувати той попередній каунтер. Якщо не утримувати, то тіло закрутиться і почне дивитися по лижах, десь в бік траси.

Подивись 2:17, вона тут демонструє екстремальний каунтер, бо їй треба пройти дуже тісний поворот, тому вона використовує кількість СА характерну для слалому:

Mikaela Shiffrin - YouTube
Цитата:
Коментар від SergAnt Переглянути коментар
Хотел уточнить, как назвать движение до закантовки в новый поворот, в начале гифки.
Я відео це давно бачив. Там є ще елемент, який вони називають toppling (перевалювання?). Це не рух а скоріше явище. Це коли робиш реліз і ніби відпускаєш тіло і віцентрова сила тебе перекидує через лижі в наступний поворот. В Харба в книжці розділ "Using the force". Більше там нічого нема ніби. Правильний реліз, він призводить до перекидання тіла через лижі, і вже в момент цього перекидання треба згинати ногу і кантувати.

Добавлено через 8 минут

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
Але мені здається, що це якесь "закрепощєніє"), статика

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
Але мені здається, що це якесь "закрепощєніє"), статика

А ти кажеш, що
Тут якраз напрягатися :-) При перших спробах все це робити зразу виникає думка, що це неможливо, що з таким напрягом треба їхати. Але з практикою це стає звично і як тільки десь не вдалося зробити правильне це положення, то зразу хочеться його вернути назад бо є відчутття, що ніфіга без того не буде. Часто можна побачити як рейсери розминаються на маленькій швидкості, проковзують і налаштовують правильно положення тіла, яке їм треба для high-performance проїзду.

Райлі в одному з відео в відео projected productions, в секції про короткі повороти сказав лише це. Що йому головне могти правильно скручувати таз і що він тренує це вдома на стільчику. В ХХ на сайті є платне відео на цю тему.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2021, 07:00   #2237 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від SergAnt Переглянути коментар
@Lyubomyr, @mansrzv, @igrus, хочу понять, что означают термины, используемые в обсуждении. Демонстраторы Volkl катают "по феншуй"? Посмотрел видео Lorenz и McClashan, рисунок при транзите одинаковый. Вырезал гифку из видео Lorenz. Что он делает, "выдвигает внешнюю" или "задвигает внутреннюю"?
Album - Google Photos
В такой динамике поворота при нижнем карвинге или спортивном катании ничего уже специально не выдвигается-задвигается. Это накатывается верхнем положении ЦМ и формирует мышечную память какая и работает при динамическом, спортивном катании.
Невожможно накатывать правильные навыки на динамических склонах и при быстром катании

Добавлено через 7 минут

Короткий поворот

Моё мнение, что самое эффективное выполнение этого приёма с большой амплитудой вертикальной работы
И чем круче склон, тем ниже необходимо опускать ЦМ ко склону
2-3 упражнения обязательны для отработки при изучении этого приёма
Если лыжнику на крутом склоне хочется разогнаться в коротком повороте, то вы его выполняете на отлично!

Добавлено через 2 минуты

И ещё, полукруги стараться все-же делать, ну и нырять в поворот классика жанра
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2021, 08:35   #2238 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SergAnt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Vilnius

Снаряга: Nordica Enforcer 110, Volkl SL Uvo
Я тоже думаю, что никаких специальных движений "выдвинуть-задвинуть" в транзите он не делает
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2021, 15:15   #2239 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
Это фото Лучший ответ умникам и троллям, не видящим разницы между Спорт катанием и экспертным-туристическим карвингом.
Я б тут виділив два моменти.
- У довільному катанні різниця між профі і експертом-аматором може бути не така вже й велика (якщо це дійсно експерт, а не диванний експерт).
- На трасі це завжди буде величезна різниця. Навіть супер-експер-аматор, який не ходить трасу програє на ній середнячку юніору-профі.

Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
От вешки очч далеко, ни о какой внешней не может быть и речи, следующая полагаю не менее коварна...
Щоб оцінити чи далеко, чи ні вона йде від вішки потрібно бачити постановку 2-3 воріт вгору і 2-3 вниз.
Правильний прогин саме зовнішньої лижі і ангуляція корпусу більше вказує таки на роботу зовнішньої ноги.
Загалом, може вона далеко й не ідеал в слаломі (її стартовий номер це підтверджує), але розмір її "телевізора" вражає Ракурс гарний.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2021, 19:49   #2240 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Надеюсь, все из вас понимают английский. О важности переноса веса назад/выталкивании лыж во второй фазе или о задней стойке
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010053 (77%)16 (23%)1 (2%)
Yesterday028314085 (79%)23 (21%)1 (1%)
Month1042277067631760 (63%)983 (35%)60 (2%)