Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.02.2021, 14:06   #2201 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Божэчки, как это круто! Спасибо, бро. Обовьязково потыкаю в себя этим упражнением
это не упражнение, а вид катания средними и широкими дугами с наименьшей генерацией центробежной силы..
на мой взгляд немного примитивно и просто, но плавности и грациозности при этом не занимать!
любой склон без особых проблем НО не буковель.. в связи с его не широкими и ломовыми склонами
еще хотел добавить - плечи вместе с тазом синхронно за носками лыж и взгляд направлен в будущий поворот
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 14:09   #2202 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Здається, це мова про якусь взагалі дічь
Ось це:
It is the exact opposite of coiling and Counteraction, so in the photo below it's doing (4) to cause (3):


Тобто статично воно виглядає як каунтер і койлінг (лижі їдуть вбік а ми дивимось вниз), але крутити корпусом з іншою метою -- з метою закантувки лижі, хєрня якась.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 16:38   #2203 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
не бедром и коленом, а СТОПАМИ, Ден, сто-па-ми!!
а пенсам, типа меня с дисплазиями и поломанным на данный момент суставом правой ступни
Рад за то что в юниорском спорт боте хоть катать можно. Сл неделю попробую Рэдстер, незатянуто
Викинг на трассе совсем не так катал, на том видео реально проработка баз и заданий от тренера... Точнее кусок из этого, все нам все равно не выложат...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 19:27   #2204 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
плечи вместе с тазом синхронно за носками лыж и взгляд направлен в будущий поворот
Похоже на то, что корпус обгоняет в закручивании лыжи. Об этом как раз Любомир рассказывает. Почитай ещё раз внимательного его пост. И глянь его видос с 06:05. Там чётко видно что плечи быстрее лыж. Кстати, это та школа, которую учил Томас год назад.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 20:28   #2205 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@Sheridan, я в курсе , что за корпусом лыжи, внимательно я не собираюсь читать, так как не хочу это понимать через призму американских произношений и терминов.
мне понятны простые термины и слова.
переводя со сленга школ из за океана это оно и тоже, только проще в моем понимании ..
зачем мне усложнять на американский манер то, что очевидно для меня

Добавлено через 9 минут

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
И глянь его видос с 06:05
мне такое катание примитивно, - обучить новичка, чтобы с легкостью справлялся с крутизной трасс наверное да.. , динамику показать по траверсу, тоже да.., ну и как танец неплохо смотрится

Добавлено через 4 минуты

а еще да, если комбинируешь в катанием таз по линии склона
это больше по душе и по рельефу. да и катать разными школами в зависимости от склона, рельефа и препятствий более прогрессивно и смотрится лучше имхо
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 21:33   #2206 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
@Lyubomyr, привіт

Маю думку про вправу Крістофферсена

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Він ініціює поворот висовуванням нової зовнішньої ноги вперед і затягуванням нової внутрішньої відповідно назад (включачи таз), це створює крутний момент і тому лижі так швикдо повертають.
Не впевнений чи він висуває зовнішню вперед, але те, що він починає поворот з надмірного відтягування внутрішньої назад - згоден. І кліпси розстібнуті полегшують саме відтягування внутрішньої, але ніяк не впливають на висування зовнішньої вперед
Ще він постійно контролює поглядом положення ніг, що говорить про те, що акцент вправи саме на цьому

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Я колись приводив канал інструктора якогось, він там це розкаував, як вони повертають. Тобто це поворот закручуванням.
Можливо таке положення ніг і створює крутний момент
Але Крістофферсен не вкручується в поворот в цій вправі, як це розказує Моісеенко
В цьому відео Моісеенко описував, що поворот починається з “опережающего движения корпуса”(дивитись з 8.45)




Для цього він рекомендує починати поворот ротацією корпуса всередину поворота. Ротація починається з голови, потім по черзі вкручуються - плечі, таз і зовнішнє стегно

У Крістофферсена корпус іде “по лижам”, без опережаючих ротацій

Можливо він робить цю вправу, як описував Муровец в цьому відео





Це в мене є текстом, я постив сюди раніше:

“Я всегда предупреждаю своих учеников, что понятие внешняя лыжа впереди – это только упражнение, только упражнение! В финальном катании ты не можешь кататься с внешней лыжей впереди! И даже не в этом дело.
Главное – это начало поворота, вход в поворот. Когда мы завершаем предыдущий поворот, мы выходим из поворота с разножкой (не внешняя впереди, а внутренняя!, вы согласны?)
В старой технике, мы распрямляемся (имеет ввиду разгрузку вверх), внутренняя вперед, бедро внутрь и поехали
Сейчас, вы выходите из поворота с такой же разножкой, и когда вы выпрямляетесь, вы начинаете движение лодыжками, не бедрами. Бывшая внутренняя (теперь она становится внешней) остается при этом так же впереди, как и была. Это не какое то дополнительное движение, она уже была в таком положении на выходе из предыдущего поворота. Просто ничего никуда не надо двигать
Итак, начинаем движение голенями, не бедрами, потому что если в этот момент вы начнете движение бедрами, то ваша внутренняя лыжа выедет вперед и появится Х в коленях
На фото Тина в начале поворота активирует свои голени, внешняя лыжа все еще впереди. После того как лыжи немного закантовались, она включает бедра и тогда внутренняя лыжа уходит вперед, конечно”
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 21:42   #2207 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
У Томаса є вправа по цьому повороту.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 22:15   #2208 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Mik Переглянути коментар
У Томаса є вправа по цьому повороту.
Я за ним проехал с 17-12-11-14 до конца, как он гнет голеностопы в ботинках для меня загадка до сих пор
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 23:31   #2209 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
[b]
В цьому відео Моісеенко описував, що поворот починається з “опережающего движения корпуса”(дивитись з 8.45)



Для цього він рекомендує починати поворот ротацією корпуса всередину поворота. Ротація починається з голови, потім по черзі вкручуються - плечі, таз і зовнішнє стегно
Моисеенко прошел курс Томаса. Это тупо его рассказ слово в слово. Энивэй, спасибо, есть что ковырять. Скорей бы Бук...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 23:43   #2210 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Так от, цим закручуванням в поворот, кантування стає сильно легше ніж коли ми крутимся в зворотню сторону.
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Зокрема цим ця техніка відрізняєьться від класичної з каунтером і це дуже суттєва відмінність. Прогресивно кантувати лижу без ротації, з каунтером це дуже складно і потребує багато часу.
Є ще варіант (я стараюсь так робити) - корпусом крутити нікуди не треба. Він іде більш-менш просто вниз по схилу. В коротких поворотах більше вниз, в довгих не так строго вниз.
Розходження корпуса і лиж є в кінці (і відповідно на початку) поворотів, але не зарахунок крутіння корпусом в різні сторони (він іде більш-менш прямо) - лижі самі приїзджають поперек схилу.

І так, я прочитав, що по Харбу це не правильно, і контрвращєніє потрібно робити з самого початку і до кінця повороту. Це дуже дивно для мене)

Ну і в цій протилежній по крутінню корпуса техніці,“вкручувальній” - середні/ довгі повороти зрозуміло.
А як вони рекомендують виконувати короткі повороти??
Іншою технікою чи також закручуватись корпусом всередину поворота?)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00131715 (88%)2 (12%)1 (2%)
Yesterday007014742 (60%)28 (40%)1 (1%)
Month1043293071561846 (63%)1029 (35%)65 (2%)