Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 03.02.2021, 12:59   #2191 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
и еще в видео это есть!!!!
кто внимательный тот поймет и увидит - что он тренирует!
подсказка в первом упражнении!!!
это сложно, уровень кат В бука (всмысле увидеть и понять)
Джигит то шото видит, кроме ноги колесом? ))

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Клипсы скручивать и оставлять в Киеве?
ДА!!
ты правильно ответил на начало видео, кубок мира тоже катает без клипс тренируя работу стоп
только почему я это только смотрю по катанию, а потом присматриваюсь и правда- он расстегнул клипсы ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 13:11   #2192 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
он расстегнул клипсы
Ох ты ж глазастый. Ну попробуем.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 13:22   #2193 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Ох ты ж глазастый. Ну попробуем.
я не глазастый, я просто понимаю катание на горных лыжах
и суть чего спортсмен и тренер хотят изменить и исправить
и эта суть какую мы сейчас и обсуждаем - правильность катания от стопы!
так как болеют ей и сильные мира сего и все, кто приобщился к горнолыжным ботинкам.

Добавлено через 5 минут

просто так не выкидывают видео в простом доступе отключая комментарии
в этом ролике суть и что-то заложено, кто разбирается, тот поймет и где-то подсказка конкурентам.. что мол мы работам над этим, что "берегись автомобиля"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 13:22   #2194 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Я понимаю это с проскальзыванием. А если сразу на кант? Я почему спрашиваю. Меня удивляют эти резаные повороты с радиусом, сильно меньше родного радиуса слаломки. Я думал, что это изза веса на внешнюю и сильного прогиба этой лыжи. А закручивание как если на кантах?
На кантах це теж працює. Ти правий, фізично радіус скорочується, коли є дві умови: закантовка і притискання. Притискання досягається вагою на зовнішній, це досить легко. А от кантувати, щоб лижа мала куда гнутися (врізавшись широкими носками і пятками в сніг) це складна частина. Так от, цим закручуванням в поворот, кантування стає сильно легше ніж коли ми крутимся в зворотню сторону. І це працює для locked-edge карвінгу теж, не лише для прокользування. Правильне проковзування взагалі майже нічим не повинно відрізнятися віж заблокованих кантів, рухи всі ті самі мають бути, різниця лише в контролі закантовки зовнішньої лижі.

Зокрема цим ця техніка відрізняєьться від класичної з каунтером і це дуже суттєва відмінність. Прогресивно кантувати лижу без ротації, з каунтером це дуже складно і потребує багато часу.

Це той інструктор про якого я говорив, теж закручується в поворот (див 6:05):
.

А це приклад крутого кантування без закручування, просто здібний і вмотивований чувак з форуму PMTS Харба:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 13:24   #2195 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
а Джигит выкинул .. и побежал за семечками )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 13:28   #2196 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
цим закручуванням в поворот, кантування стає сильно легше ніж коли ми крутимся в зворотню сторону.
Разжуй мне это плиз. Я чота туплю.

И каунтер это что?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 13:35   #2197 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Разжуй мне это плиз. Я чота туплю.
Спробуй спертися до стінки боком, під невеликим кутом, з ногами паралельними, вагою більше на зовнішній нозі. А потім покрути тазом всередину уявного повороту і подивись що робиться з твоїми ногами при тому. Ти побачиш, що ноги будуть мимовільно кантуватися в середину повороту, без особливого зусилля. Внутрішня стопа буде викручуватися.


Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
И каунтер это что?
Розворот тазу по лінії схилу, назовні до повороту. Див. Counteraction.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 13:40   #2198 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
А потім покрути тазом всередину уявного повороту і подивись що робиться з твоїми ногами при тому. Ти побачиш, що ноги будуть мимовільно кантуватися в середину повороту, без особливого зусилля.
Божэчки, как это круто! Спасибо, бро. Обовьязково потыкаю в себя этим упражнением

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Розворот тазу по лінії схилу, назовні до повороту.
И статья ок. Я сначала подумал что это контротация, но внизу обьяснение, почему это противоположности. Игрус, включи гугл транслейт! Я серьёзно, этот каунтер тебе уберет разножку быстрее, чем втягивание внутренней

Но фотка спортсмена... Я бы назвал это антиципацией. Но пример плохой, его там раскидало

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 13:52   #2199 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Разжуй мне это плиз. Я чота туплю.
О сколько нам открытий чудных
Готовят просвещенья дух
И опыт, сын ошибок трудных,
И гений, парадоксов друг

я ж тебе говорил о этом закручивании )
или не тебе?
или не говорил..
но даже "полботинка" вряд ли поймут, так как ось вращения должна как раз проходить через-недалеко от внутренней стопы, а при "полботинка" это невозможно !
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2021, 14:05   #2200 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Но фотка спортсмена... Я бы назвал это антиципацией. Но пример плохой, его там раскидало
Приклад хороший. Канутер це справді має відношення до терміну anticipation. Але з іншої перспективи і іншої категорії. Каунтер це рух, який ми створюєм в тазі і тулубі. А anticipation це термін, який використовується для позначення підготовки тіла до того, де лижі будуть в наступний момент (а не де вони є зараз), тобто робота корпусом на випередження. Можна казати, що anticipation створюється з допомогою каунтера. Але казати про anticipation як рух не коректно, бо каунтер як рух має і інші властивості: збільшує edge grip н-д (тому їздять `jevelin turn` і кажуть що це improves grip). Є ще соріднений термін coiling, який позначає ту енергію, яка вивільняється якщо перед новим поворотом мати канутер.

Взагалі, каунтер присутній у всякому high-level катанню. Думки різняться скоріше в який момент його створювати. В так званій новій школі, канутер створюється перед початком нового повороту, якраз цим закручуванням про яке я писав вище, яке потім в новому повороті стає вже ротацією.

Добавлено через 4 минуты

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Я сначала подумал что это контротация, но внизу обьяснение, почему это противоположности.
Я от не дуже розумію того, що він називає counterrotation. Мені здається, тут так часто називаються на форумі counteracting/counteraction.

Добавлено через 6 минут

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Я от не дуже розумію того, що він називає counterrotation. Мені здається, тут так часто називаються на форумі counteracting/counteraction.
Здається, це мова про якусь взагалі дічь. Подивись, може канутер це якраз то, що ти називаєш контрротацією.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00184718 (82%)4 (18%)1 (2%)
Yesterday018115456 (69%)24 (30%)1 (1%)
Month1053305276691939 (63%)1049 (34%)74 (2%)