Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.05.2024, 11:58   #661 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
то я нічого не розумію.
я теж сьогодні загубився (
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 12:14   #662 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
вона тут комбінує свое катання, та спорту вже доволі мало.. закручує вона більше, ніж в долину..
а говорить вона по своему, дуже по спортивному про центровку цм до складного рельефа.. та чітко (але по свому) говрить де має бути центральна стійка, де задня, а де передня і ак корпусом (спорт рух) це можливо досягнути

Додано через 8 хвилин

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
В тому проблема лижників теоретиків.
покажи свое відео спецу!!!
та він скаже тобі твоі проблемі!!
катання на внутрішній нозі то грубейша помилка горнлиж
якшо ти цого не визнаешь, та не відчуваешь то ще 10 років стояти прийдеться на одному місці..
це висновок...
я бачу це на відео, я бачив багато разів тебе на снігу.. я знаю про що кажу
я не кажу, шо це постійно, я кажу про відео!!! то слідство твоіх помилкових дій сезонів раніше
і твоя помилка прошлих років, коли ти був на цехових лижах гіганту .. 2-3 роки взад..
цей рік на слаломках більше краще. еле ..

Додано через 3 хвилини

я все сказав, решта ДОРОГО
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 14:11   #663 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
6. Якщо ми про великий та середній радіус, то сильна позиція - це та позиція, у якій ми можемо створити максимальний тиск на зовнішню лижу ногою взагалі та стопою конкретно. І вона обумовлена анатомією людини. Подивись канал любого фітнес тренера, навіть самий безуглий з них знає, які вправи качають біцуху, як тримати дупцю при присіданнях, і які позиції та рухи приводять до травм спини.
Я думаю, що такі зяви треба підкріплювати чимось більшим ніж пораду подивитися будь якого фітнес тренера. Я цікавлюсь такими речинами і ніколи не бачив нічого релевантного до цього аспекту лиж. Більше того, я ніколи не відчував ніякої слабкості в розвороті тазу, скоріше навпаки ця позиція мені відчувається сильнішою і кант я би тянув інтуітивно саме в такій позиції. Якщо будуть якісь інші, вагоміші аргументи, я б звісно подивився, але мені здається, що навантаження для лижників такого рівня не є проблема.

Класична спортивна техніка передбачає рух до зовнішнього канта щоб змістити центр маси ближче до нього і краще його прижати, щоб він краще тримав і не зіскользував. Також, орієнтація тулубу вниз по схилу вимагає зусилля при вивільненні якого ми отримуємо енергію розкручування яка дозволяє легко зайти в пороворт. Це той самий койлінг який я приводив колись на спортивному плакаті.

Я тримаю тулуб орієнтованим туда, куда я їду. А їду я вниз, а не вбік. Спортсмени роблять це суттєво виразніше ніж я (часто їду залижами).

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
вона тут комбінує свое катання, та спорту вже доволі мало.. закручує вона більше, ніж в долину..
а говорить вона по своему, дуже по спортивному про центровку цм до складного рельефа.. та чітко (але по свому) говрить де має бути центральна стійка, де задня, а де передня і ак корпусом (спорт рух) це можливо досягнути
це ти вигадуєш, вона такого не говорить нічого


Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
я не кажу, шо це постійно, я кажу про відео!!! то слідство твоіх помилкових дій сезонів раніше
і твоя помилка прошлих років, коли ти був на цехових лижах гіганту .. 2-3 роки взад..
я вже казав, що це не можливо зробити їхавши не внутрішній нозі. Якщо ти бачиш коліно відвернути вбік, то це признак що там 0 ваги, бо ти не можеш навантажити ногу збоку, а лише ставши на ступню. Все чітко видно по бризказ снігу що і куда наватажено.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 14:45   #664 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Ок, на 20 спробі щось пояснити я таки здаюся. Схоже, що це так само безнадійно, як пояснювати зеленим, чому ми зараз маємо те, що маємо... Нахіба воно мені?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 14:50   #665 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Дай згадаю, сильна позиція треба щоб краще держав кант. Але ж це не має сенсу, він навпаки гірше тримає бо вага далеко.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 14:53   #666 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
вона як би на стороні Харба (ділення) , але робить карвінг більш з рухомою верхньою частиною тулупа в поворот..
хоча каже, що тільки а долину мае бути..
мені складно іноди розуміти англійський перекладач, тому і роблю і то, і то )
бо то тільки у когось є обмеження здорового катання, вважаю то не помилково їх комбінувати..



Додано через 2 хвилини

Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Дай згадаю, сильна позиція треба щоб краще держав кант. Але ж це не має сенсу, він навпаки гірше тримає бо вага далеко.
вот з чим я дуже згоден, все вірішують умови!!!
на льоду дуже не покрутиш, але нащо на льду катати, якщо пиво є в колибі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 15:57   #667 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Ти правий. Вона каже що треба тулуб вниз, але робить це не дуже дисципліновано, особливо в останньому сегменті де вона каже що треба їхати траверсами. Я теж не дуже дисципліновано це роблю, бо не дуже вмію робити це саме як рух синзронізований з закантовкою, як це вміють технарі в GS.

Прикол в тому, що якщо утримувати положення тулуба з орієнтацією вниз, то при відпуканні кантів лижі "захочуть" розкрутитися щоб відповідати тулубу і почнуть швидко повертати. Якщо цього не робити і їхати зразу по лижах, то в наступний поворот доведеться закручуватися.

Добавлено через 14 минут

Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Ок, на 20 спробі щось пояснити я таки здаюся. Схоже, що це так само безнадійно, як пояснювати зеленим, чому ми зараз маємо те, що маємо... Нахіба воно мені?
Ще будь ласка тут прокоментуй, це мабуть слабка позиція чи тут сильна? На 1:40 і далі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 16:08   #668 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
На мій погляд це все одного типу позиція в повороті, ще й на схожому схилі. За вийнятком якихось незначних відмінностей.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240522_170603.jpg
Переглядів: 11
Розмір:  78,7 КБ
ID:	47595  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 17:50   #669 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Будем значить фізику ігнорувати і називати це мантрами, ну добре, прийняв.

Ну, я не кажу що вони доводять, я питав про силу позиції на трьох фотках і про відео Харба чи це слаба позиція чи сильна, бо я не дорозумію пояснення що руки мають бути всередині а не ззовні.

Ти постійно апелюєш, що ми які їздять в слабкій позиції в нас розкантовані лижі і нема упору, чому ми тоді не падаєм?


До речі, Фредріка, яка я як поняв їздить в сильній позиції, любить ось так зірватися з канта. В цьому випадку на перекаті видно трошка відпустило від схилу і вона зі своїми ротаціями зразу підслизнулася. Я можу таких в неї моментів чимало знайти, хоча вона без сумніву крута успішна гонщиця.



Я свої лижі точу кожних кілька днів пів 87 градусів і в мене кубкова лижа, і в принципі, можу собі дозволити покластися на кант, але я так не роблю, бо я колись впав точно так само як фредріка тільки в мене це закінчилося травмою. Щоб так їздити на GS лижах на твердому снігу треба мати круте спортивне обладнання, величезну швидкість і чітко їхати на одній нозі. На короткорадіусних лижах (15м на відео)( мене доволі так сильно тисне (десь як штанга в 80-90кг) і тому я як ти бачиш не роблю багато того що ми називаємо каунтербеленс і Харб не робить на тому відео.

Добавлено через 33 минуты

Але можемо на цьому сьогодні і закінчити. Не посварилися і то добре.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 21:18   #670 (посилання)
Mik
Я знаю, що я нічого не
 
Аватар для Mik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Третя планета від Сонця
Подивився декілька відосів Тіни від Хед. Як на мій розсуд-Харб і нічого більше. Хто бачить інше-про Харба знає лише "по наслишке". Тобто сам не пробував жодну вправу виконати з купи врав пмтс.
Хай буде сніг.

Добавлено через 37 минут


Я цей відос кидаю не в перше на форум. І тут йому не місце, не в цій темі. Але для мене вже давно тема закручування стегна, а не ступні, цікава І не в теорії, а й на практиці.
Що хочу додати від себе. Щоб була можливість крутанути стегно, треба мати певні умови. ГОЛОВНА умова-треба плече значно витягнути в перед, в поворот, щоб була опція крутити стегно. (прокрут стегна в поворот відбувається в тому числі за рахунок зворотнього руху плеча, тобто плече назад.
Живіть тепер з цим)))).
Не завжди те що ми бачимо є тим що ми про це думаємо, або що нам здається.
Якщо допис незрозумілий - питайте, я спробую перефразувати.

Добавлено через 8 минут

Хочу додати, що такий підхід здається більш логічним, ніж погляд в поворот за яким ідуть плечі потім таз а в кінці ступні. Все просто та зрозуміло. Тягну плече в поворот щоб міг крутанути стегно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Power Carving | - »



Тут присутні: 7 (учасників - 0 , гостей - 7)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00294729 (73%)11 (28%)1 (2%)
Yesterday018020147 (59%)32 (40%)1 (1%)
Month91823271109882098 (64%)1111 (34%)78 (2%)