Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.05.2024, 10:58   #651 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Я бачу корпус орієнтований вниз по схилу на першому фото. Але я не розумію про яку ти лінію говориш і нашо її проводити. Жаль, що ти не розумієш що вона там каже, там текст відповідає тому що я вона робить. Вона явно каже, що робити з корпусом і плечима, і там де таке там і демоснтрує. В останній секції де вона їде за лижами, там вона каже, що на крутяках нам треба вгризтися в схил і тим самим гасити швидкість допоки не згасим (доречі, Ден, це якраз протилежне до так званого слайсінгу і того що треба робити в спорті), тому вона їде траверсами а траверсами не можливо їхати з орієнтацією вниз по схилу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 10:59   #652 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Тут ти теж бачиш цю суперечність?
не можно іздити на внутрішній нозі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 11:01   #653 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
не можно іздити на внутрішній нозі
Ахаха. Ти уявлення не маєш, як це їздити на такому рівні. Навіть найменшого.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 11:05   #654 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Добре, прийнято. Слабка позиція.

А тут сильна позиція?
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20240522_120345.jpg
Переглядів: 9
Розмір:  132,0 КБ
ID:	47594  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 11:13   #655 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Взагалі то, хлопці, це був пост не для вас. Я в черговий раз думаю, що я тут більше писати не буду, бо в навіть в цій гілці ви завжди приходите і кажете що я не правий. Ви на схилі теж приходите до груп коли бачите що хтось не правий?

Добавлено через 3 минуты

Ось ще слабих позицій накину:


  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 11:16   #656 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Lyubomyr, їм сумно і тре до когось доїбатись ) мене розстроює інше - я чомусь не певен, що наступний сезон взагалі буде.

Я цю тему не закину. Шкода, що в мене знань та скилів менше ніж в тебе. Пиши, бро, та й ігноруй все, що тобі не потрібно ) Це просто )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 11:18   #657 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Lyubomyr Переглянути коментар
Ахаха. Ти уявлення не маєш, як це їздити на такому рівні. Навіть найменшого.
я всого то бачу меньше ваги тіла на зовнішній ліжі, якшо ти це не відчуваешь, то твоі проблемі.. за себе я ніччого не казав .
просто якшо ти рахуешь по другому, я це ставлю до уваги.. бо я бачу багато чого, та знаю в чому проблема в тебе особісто!
та якшо ти десь щось декларуешь, то вочевидь то можливо ставити в рамки якоісь пропаганди..
бо то помилково!!
бо ти сам не визнаешь, чи не відчуваешь невірний баланс на свому прикладі..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 11:21   #658 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
мене розстроює інше - я чомусь не певен, що наступний сезон взагалі буде.
я теж.. Для мене нормальні заняття лижами закінчилися 2019 року, від тоді одні перешкоди. А далі взагалі перспективи сумнівні..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 11:23   #659 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Skyclub, просто не будь як ведмедик. любе обговорення може бути з єдиною метою - дізнатися шось для себе та/чи поділитися знаннями з іншими. Чому ти почав воювати останні пару місяців, я взагалі не розумію. я не займаю нічию позицію. я однаково уважно намагаюся шось взяти і у Томаса, так і у Харба. головне, щоб була зима. і були ми. і Валера наш теж був.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2024, 11:43   #660 (посилання)
Їжджу на внутрішній лижі.
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
я всого то бачу меньше ваги тіла на зовнішній ліжі, якшо ти це не відчуваешь, то твоі проблемі.. за себе я ніччого не казав .
В тому проблема лижників теоретиків. Хто хочаб доторкнувся до їзди з такими кутами той добре знає ці відчуття і знає, що якщо завантажити внутрішню ногу, то вона не згинається. Вся суть їзди з зігнутою внутрішньою ногою в тому, що ти маєш відчути на ній тиск і відреагувати послабленням тиску і згинанняим ноги, це типу як зворотній звязок. Якщо випереджати і згинати ногу не доторкаючись до снігу, то ця нога будучи повністю розвантаженою буде збиватися з таректорії бо вона просто не прижати зривається і при тому йде по меншій дузі. В моїх перших поворотах в першій фазі це видно.

Що на тих менш вдалих кадрах не так, то це широка постановка ніг, але для мене вона поки кофортна. Той кадр де вам здається щось дуже не так, це результат виходу з дуже стрімкої секції на повний положняк де я захотів ще один поворот зробити використавши вже набрану швидкість.

Добавлено через 9 минут

Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
А тут погляд внутрь, руки внутрь, і корпус внутрь. Позиція сильна.

Ні, , ти краще пиши, це ж твоя тема.

Я обіцяю більше не влазити.

Вибач, я хотів , як краще
Я раніше думав, що я розумію що ви ціните в їзді але тепер зрозумів, що після останніх твоїх комернтарів тих кадрів я взагалі не розумію концепції сильної позиції.

Раніше я думав, що ви любите коли плечі завалені, рука тянеться до снігу, а тіло дивиться на вниз а в бік схилу, де зазвичай дерева. Внутрішня частина тазу при цьому нахиляється і так само плечі, в цій позиції у вас лижі самі кантуються і вам не треба більше нічого робити крім як просто їхати а не карячитись і "маскувати ікси".

Але тепер, коли ти сказав що всі приклади крім себе які я привів то там все ок і там антіхарб, то я нічого не розумію.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Power Carving | - »



Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00294729 (73%)11 (28%)1 (2%)
Yesterday018020147 (59%)32 (40%)1 (1%)
Month91823271109882098 (64%)1111 (34%)78 (2%)