Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Harald Harb PMTS
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 30.04.2024, 13:00   #601 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Mik , верещу 😁
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2024, 19:43   #602 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Круті коменти. Тицьніть на любу фотку (грьобаний фб не дає правильне посилання), там 33 старих комента. Шикарний розйоб psia

Harald Harb - PMTS is a ski teaching method with...

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_2024-05-03-20-38-11-396_com.facebook.katana-edit.jpg
Переглядів: 14
Розмір:  555,5 КБ
ID:	47566

А я сьогодні вперше звернув увагу, що Харб катає ще й з колінною ангуляцією. Це через те, що поворот починається зі стопи. І рух стопи обганяє коліно і далі по ланцюжку. Я правильно допер, бри?

Під тим постом лайк Антоши Яковини. Так сумно стало 😭
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2024, 20:39   #603 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lyubomyr
 
Зараз: на форумі
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol FIS GS 193, Dynastar FIS SL 165, O+ скітур, Blizzard Brahma 88, Salomon QST 106, HEAD Supe
Троха смішне, що він сам був в в тому PSIA і аргумен, що він не знає чому вони навчають тут не проходить )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2024, 06:50   #604 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Харб наїхав на Тома Геллі, aka bigpictureskiing. Виявляється, Харб колись вчив його. Недовчив )))

Цікаво, пересруться вони там в хлам, як українці на Нашому Форумі, чи все буде якось інакше...

Слідкувати тут Harald Harb - This tutorial totally misses the point. It's...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2024, 09:41   #605 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех

Це дуже показово ілюструє Харба, як людину і як інструктора- таке хамське ставлення до коллег.
Дуже погано це його характеризує

Саме про це нам Томас і відповів на моє запитання про Харба -"він настільки неприємний у спілкуванні, настільки скандальний і склочний, що я не маю жодного бажання говорити про нього. Його школа та думки мені геть не цікаві"

Всі в кого колись вчились, це на дає право обсирати свого колишнього учня, бо це не про те, "хто чий папа".
Харб у харбській манері на Тома наїзжає лонгрідами, Том йому ввічливо відповідає, що інша точка зору також має право на існування.
Харб відповідає десятком лонгрідів у ведмедиковому стилі - "всі ви підараси, а я дАртаньян".

Взагалі, з точки зору професійної етики - це повний пиздець, коли хтось бере видосик колеги, чи конкурента, та починає його обсирати високопарним ведмедиковим слогом. Навіть, якщо колега помиляється. Ну, круті, публічні та самодостатні люди та не роблять, це галімий савок.
Навіть у рекламі сраних пральних порошків не кажуть, що Тайд-гівно, а кажуть, що "інші засоби" також працюють, але після нашого ваша сорочка взагалі білосніжна.
Це як Мерседес у своїй рекламі напише, "не покупайте Тойоту, бо вона гівно".
Цьому ще дідусь Карнеги вчив

Tom Gellie When you learn about what really works you might redo most of your videos. After I helped you cure your alignment and fix your skiing, you became an expert in your own mind overnight. It must be nice. Unfortunately, you didn't follow through with your own ski technique. Too bad your skiing didn't help in the way the alignment did; since it is still filled with old-school movements and understanding.
Том Джелли Когда вы узнаете, что действительно работает, вы, возможно, переделаете большую часть своих видео. После того, как я помог вам вылечить выравнивание и починить лыжи, вы в мгновение ока стали экспертом в своем уме. Должно быть, это здорово. К сожалению, вы не довели до конца свою собственную технику катания на лыжах. Жаль, что ваше катание на лыжах не помогло в выравнивании; поскольку он все еще наполнен движениями и пониманием старой школы.

Я подивився кілька роликів Тома - ну, так великий радіус їде НАБАГАТО краще, ніж Харб, от халепа, мені його їзда набагато більше зрозуміла, в нього великі кути(в Харба їх нема), він дивиться у поворот, тушка у поворот-саме тму великі кути, він не робить харбівську антиротацію - це і є "інша точка зору".
Яку Харб обісрав, щоб пропіарити себе.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2024, 10:09   #606 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Навіть у рекламі сраних пральних порошків не кажуть, що Тайд-гівно
Єдина причина цьому - можливість отримати багатомільйонний штраф в суді, ну Саня. Тайд реально гівно )))
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
"інша точка зору".
Яку Харб обісрав, щоб пропіарити себе.
Не скажу, що мені подобається те, як він це робить, але для мене він - профі, який своїми постами підкидує теми на подумати/обговорити. Всі їх розборки, так само, як і ваші з Ігрусом - це неважливо для розвитку гірськолижної техніки. Саме розборки. Тому що наколупати в них якісь корисні штуки вміє тільки той, хто читає це без емоцій.

Авторитетно розібрати, хто з них гірше їде, я б не взявся. Не тому, що скилів недостатньо, а тому, що я навіть близько так катати ніколи не буду, як любий з них. Може Любомир зможе конкретно пояснити, що має на увазі Харб.

Це дуже чесно написано: Harb: I didn't point out, "how right I am," I pointed out the movements you are demonstrating which is called "movement analysis." If you want to point out anything I posted about what you presented, that didn't happen feel free.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2024, 10:26   #607 (посилання)
Парапланерюга
 
Аватар для Skyclub
 
Зараз: на форумі
Звідки: Киев

Снаряга: ATOMIC SL 12 2008 спортцех
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Не скажу, що мені подобається те, як він це робить
Цього цілком достатьно
Якщо не подобається навіть його прихильникам, уяви, що відчувають ті, хто не є його фанатами.
Мені взагалі байдуже, що він там накалякав по суті питання. Бо вчитись все одно треба не по видосикам.
Можна ще коротше сказати - це не по-европейські, не по-американські, це по совковому.
З Ігруса я просто стебусь, якби він не чіпав всіх всує та насправді робив щось хоч трохи корисне, я б не наважився обсирати колегу
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2024, 10:48   #608 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Skyclub Переглянути коментар
Якщо не подобається навіть його прихильникам, уяви, що відчувають ті, хто не є його фанатами.
Різниця між ними і дорослими самодостатніми в тому, що другі не звертають на це уваги, тому що їх цікавить тільки професійні скіли Харба. Я проігнорував його пост про Ізраіль навіть при тому, що я семіт. Взагалі пофіг, реально. Люди взагалі дивні і в більшості тупі, але декотрі з них в чомусь можуть бути профі. За шо я їм і вдячний )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2024, 11:27   #609 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цікавий випадок)
«Проходив тут мимо і вирішив тобі повідомити: Ти нічого не розумієш в техніці, катати не вмієш, верхня розгрузка абсолютно не правильна, інклінація це погано.
А ще я допоміг тобі колись з вирівнюванням ботінок, жаль мозги в тебе так і не вирівнялись» (с)

В загальному, так як я і писав про його вчення раніше:

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
3.Заперечення чи ігнорування інклінації (заклона).
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
4.Нижня розгрузка - єдина правильна.
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
8.З хорошого, що мені подобається - це вирівнювання ботінок


Імхо, ця школа має ознаки секти: непогрішимий лідер, тільки він володіє вищою новою істиною (навчив кататись весь кубок світу), всі інші погляди - єресь;
ієрархія (навчальні матеріали недоступні нижчим рівням); всю істину про техніку неможливо пояснити словами, це треба відчути

Але майно, думаю, віджимати у послідовників поки не будуть))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2024, 11:30   #610 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Перейменую тему в "Секта нижньої розгрузки". Мені подобається. Я сектант )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Power Carving | - »



Тут присутні: 2 (учасників - 1 , гостей - 1)
Lyubomyr

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Harb Ski - лыжки для асфальта Funcarver Summer sports 10 18.03.2011 12:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today026248 (89%)1 (11%)1 (1%)
Yesterday0110625368 (64%)38 (36%)1 (1%)
Month82403321180142186 (66%)1102 (33%)36 (1%)