Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы коленного сустава
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.09.2012, 12:20   #811 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Gavruk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Völkl Alright, Elan Vertigo, Morrow 2009, Norco Aurum, BOCK2
Vredinka, ну до паніки мені далеко ще а так то лікар виписав своїм ледве розбірливим почерком Олфен і Ремісид, потім казав після того знов показатися і якщо не допоможе то фізпроцедури ще накине зверху
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.09.2012, 12:22   #812 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Scorpion
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Допомагає краще коли ліки з фізпроцедурами разом.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2012, 17:28   #813 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для nazdar
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Armada Majic J, Head Collective, Volkl Gotama, Kastle MX88
В цій темі багато чого написано, всього не перчитати.
Скажу одне, була в мене одна не проста травма, надрив меніску ніби і ще якась біда в коліні (точно не пригадую), нога не згиналась до кінця більше 8 місяців, готувався до найгіршого, але дякуючи пораді знайомих, пройшов 10 курсів голкотерапії. На початку процедур (приблизно в листопаді) лікар сказав що цього сезону ще стану на лижі, відверто кажучи я в це слабо вірив. Але після міцячної реабілітації по закінчкенні "голкопроколювань" я розпочав сезон вдало і завершив теж, відкатавши приблизно 25 разів за зиму.
Рекомендую!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2012, 18:39   #814 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
nazdar, все дуже індивідуально! Індивідуалізація лікування, а не конвейерний варіант - ось до чого мусить рухатись наша медицина. Комусь допомагає голкотерапія, комусь - масажі, комусь - кінезіотейпування, комусь - ліки, а комусь - хірурги. Щиро радію, що вам вдалося уникнути серйозного лікування. Бережіть колінка
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2012, 22:20   #815 (посилання)
Новичок
 
Аватар для zippytom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head TT500 2012, Trek 4900 2012
Всем привет! Ну что, нашего полку (коленнобольных) прибыло Колено и раньше было раненое, как-то неудачно падал на лыжах, а теперь стало еще более раненое. Теперь - это после двух восхождений в Карпатах (на День Независимости и День Конституции), где еще и переохладил его под проливным дождем. Симптомы такие - жжение и боль обратной стороны колена при продолжительных нагрузках (крутой спуск/подьем, активное педалирование на велике по песку). Есть чувство нестабильности сустава, иногда есть легкая ноющая боль в состоянии покоя, при ходьбе и приседании практически не беспокоит.

Сначала пошел к Ставинскому в клинику Линько (Киев, гугл). Атрофии нет, видимых повреждений нет. Отправил на МРТ, но предупредил, что скорее всего нужна будет артроскопия. Диагноз МРТ - повреждение отдельных волокон передней крестовидной связки. Причем устно врач на МРТ сказал, что этот диагноз написал с натяжкой, т.е. я практически здоров. Но оно ж болит!
С МРТ пошел не к Ставинскому, а к Тищенко (спасибо, форум). В.П. сказал, что никаких показаний к операции нет, нужно "дать отдых" связкам, пройти лечение:
1. Физиопроцедуры
2. Мази утром и вечером
3. Компрессы на ночь
Вот такие пироги, на днях иду за лекарствами. Всем не болеть!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.10.2012, 00:56   #816 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Gonzo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Ride
Цитата:
Коментар від Vredinka Переглянути коментар

К сожалению, это единственная фотка, которую нарыл гугл вообще. Вот такое вот кресло: сначала фиксируется положение согнутой ноги, в котором начинается дискомфорт, а потом положение разогнутой ноги, в котором уже дискомфортно (почти больно), и после этого аппарат начинает выполнять сгибание\разгибание между этими крайними положениями. Заодно фиксируется градус, на который сгибается/разгибается нога - можно контролировать успехи процесса реабилитации.
Кресло там такое:

Зовётся techno gym rev9000.
Когда-то давно я ходил в тренажёрный зал, в котором было оборудование от техно жим. Как мне до сих пор кажется - лучшее из всего, с чем мне довелось заниматься.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2012, 17:20   #817 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Dimias
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Sierra Reverse Crew
Всім привіт. Почитав трошки тему, багато цікавої інфи, думаю за пару днів осилю всю)))
Можливо хтось допоможе швидкою порадою.
Давненько вже маю дивні больові відчуття в колінах. Спочатку був діагноз ревматизм потім ювеліальний ревматоїдний артрит, ще був остеохондроз, недавно ці діагнози перекреслили і написали остеопороз (діагноз ставили по рентгену коліна :-) ) ... сказали припинити будь, яку спортивну активність.
От на завершення зробив ще декілька обстежень, щитовидку, судинки, нервову систему)) і колінця під узі. Сказали що здоровий і жодних проблем немає і краще звернутись до іншого лікаря з колінами... ех скільки вже я цих лікарів побачив))
І ще лікар на узі сказав цікаву штуку - "Ознаки синдрому медіапателярної синовіальної складки обох колінних суглобів". Додав, що лікарі часто забувають про цю проблему, а в мене всі ознаки саме цього недугу)), який зовсім не страшний.

Тому хотів від вас поради.
1) Це хорошого лікаря у Львові.
2) Чи є тут ще люди з таким діагнозом?? як лікувались, які процедури проходили. Дякую.

Впринципі коліна не так вже сильно болять і не так часто, але іноді дуже дістає, особливо їхати на довгі відстані в машині...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2012, 17:44   #818 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Цитата:
Коментар від Dimias Переглянути коментар
Можливо хтось допоможе швидкою порадою.
Сказали що здоровий і жодних проблем немає і краще звернутись до іншого лікаря з колінами... ех скільки вже я цих лікарів побачив))
І ще лікар на узі сказав цікаву штуку - "Ознаки синдрому медіапателярної синовіальної складки обох колінних суглобів". Додав, що лікарі часто забувають про цю проблему, а в мене всі ознаки саме цього недугу)), який зовсім не страшний.

Впринципі коліна не так вже сильно болять і не так часто, але іноді дуже дістає, особливо їхати на довгі відстані в машині...
Поделюсь своим опытом.
В молодости перетренеровал (после болезни) коленки. Заработал бурситы на обе ноги. Сейчас, если начинает побаливать, фиксирую сустав эластичным бинтом и ночью сплю с замотанным коленом. Стараюсь не нагружать в этот период ноги. Обувь только с мягким каблуком (кроссовки). В холодное время года вместо медицинского бинта использую полосу из шерстяного трикотажа.

Никаких мазей, УВЧ и т.п. Боль уходит за 2-3 дня. И еще неделю-две продолжаю фиксировать и не нагружать.

Желаю не хворать))

Да вот еще статейку нашел.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2012, 16:14   #819 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Dimias
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Sierra Reverse Crew
Цитата:
Коментар від Spin Переглянути коментар
Поделюсь своим опытом.
В молодости перетренеровал (после болезни) коленки. Заработал бурситы на обе ноги. Сейчас, если начинает побаливать, фиксирую сустав эластичным бинтом и ночью сплю с замотанным коленом. Стараюсь не нагружать в этот период ноги. Обувь только с мягким каблуком (кроссовки). В холодное время года вместо медицинского бинта использую полосу из шерстяного трикотажа.

Никаких мазей, УВЧ и т.п. Боль уходит за 2-3 дня. И еще неделю-две продолжаю фиксировать и не нагружать.

Желаю не хворать))

Да вот еще статейку нашел.
Дякую за поради. А як ви це діагностували? Цікаво, що в мене в юності були схожі проблеми з плечима і ліктями (почитав про бурсит), але з часом залишилась проблема тільки з колінами. Ну і я під час приступів болі, навпаки намагаюсь давати навантаження, розминати, розігрівати і розробляти коліно, чомусь мені здається, що таким чином біль проходить швидше.
Артротоскопію я б ризикнув зробити, щоб нарешті впевнитись, що за проблема мене мучає. Треба розвідати де у Львові таке можна зробити.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.10.2012, 19:43   #820 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Цитата:
Коментар від Dimias Переглянути коментар
А як ви це діагностували?
В тот период у меня под коленками образовались мягкие выпуклые образования (жидкость, смазывающая сустав, выдавливалась в суставную сумку-бурсу). Особых болей не было, но колени потеряли "эластичность", я не мог глубоко присесть. Ну и понеслась... В физдиспансере хирург предложил решить хирургическим путем, позже в Кишеневе старенький профессор (с одним "ф") предложил оставить как есть, но уйти из спорта и не нагружать особо.
Лет на 25 я забыл об этой проблеме (катался и в Приэльбрусье и в Домбае), а сейчас, если что-то тяжелое потаскаю, то бывает, что побаливают.
Если таки проблема из-за бурсита, то лучше поберечь суставы, ведь в них нагрузка увеличивается на хрящевую ткань, а это чревато хроническим артритом.

На ночь не читать))))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
Укрепление коленного сустава Vredinka Медпункт 86 01.06.2021 21:56
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31
Травмы почек Mudrik Медпункт 10 10.02.2010 12:38

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today07112511 (69%)5 (31%)1 (1%)
Yesterday0613147985 (65%)46 (35%)1 (1%)
Month105383980247162513 (62%)1358 (34%)179 (4%)